Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Wikipédián olvasom macskák...

Wikipédián olvasom macskák elhagyása, illetve otthonukból való szándékos eltávolítása (bántalmazásukhoz hasonlóan) büntetendő. Miért is?

Figyelt kérdés
mi már több macskát is bíztunk a természetre, nem tudtuk tartani őket és mikor már életképesek voltak, nem szoptak, kivittük őket a város határában lévő hétvégi telkek, városhatár szélére. most lehet megkapom a túlzott állatvédőktől a nagy leb*szásokat, mekorra gyilos vagyok stb. de úgy érzem még mindig jobb mintha magatehetetlen kölyök koruktól eldobtuk volna őket. megvannak az ősi ösztönei mindig is azt hallani hogy megfogják maguknak az élelmet ha igazán éhesek. illetve ha nagyon nem menne, egy határszéli háztartásba sem nehéz bekerülni. mégis mi lennénk a bűnösök? (több ilyen mostanában nem várható mivel csak egy kandúrmacskánk van most illetve a szomszéd 2 vendég macskát is szinte mi látjuk el (idepofátlankodnak enni) szóval ezzel igazán csak szívességet teszünk)
2013. dec. 19. 23:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

látom rohadt intelligensnek képzeled magad, de több szemed van, mint IQ-d. adok egy tippet: gondolkodni NEM FÁJ.

a már "életképes" kismacskákkal a következő dolgok bármelyik és kombinációja történhetett, csak hogy lásd, mit okoz a kedvességed:

- szétszedik a kutyák

- valami ragadozómadár elviszi vacsorának

- instant kóborkutyaeledel

- elüti egy kocsi

- vadász lelövi

- sátánista hülyegyerekek lefejezik/kizsigerelik/felakasztják

- beviszik menhelyre, ahol a vadsága miatt 2 hét múlva elaltatják, mert senki se akarja

- megeszik valami mérgező növényt

- szimplán mérget eszik

- légpuskával felszerelt hülyegyerekek céltáblának nézik


de te vagy a normális, és itt mindenki túlzott állatvédő, igaz? :) kár, hogy téged meg a törvény véd, mert szerintem sokan kívánták a hozzád hasonlókat a búsp icsába :)

2014. jan. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs pénzed ivartalanításra, ne tarts macskát, te majom. Jól írta valaki előttem, téged kellett volna kitenni az erdő szélére, amint befejezted a csöcsszopást.
2014. jan. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Gigike86 ***** válasza:
53%

En is csak gratulalni tudok neked te anyaszomorito!!!! Tavaly pont ilyen kiscicakbol szedtunk ossze 34 darabot csak a kornyezo falukbol, mert az ilyen tudtlan rohad*kok mint te is kiteszik a vedtelen kicsiket.... Nem is irok tobbet, mindent leirtak elottem... Szegyeld magad, remelem visszakapod mind ezt az elettol, a sok kis eletnek a vere a te kezeden szarad... Pff....


Egy allatvedo/allatmento.

2018. febr. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!