Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek beteg?

Szerintetek beteg?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos kandúr cicám. Meg van minden oltása, nem is viselkedik úgy, mintha beteg lenne. De most elgondolkodtam.

Az egyik szeme néha könnyezik, azzal jobban pislog is a másiknál. Megnézettem dokival is, mikor észrevettem (kis korában), azt mondták semmi gond. De akkor még nem könnyezett.

Meg olyan, mintha horkolna :) Tehát hangosan veszi a levegőt, ha mélyen alszik. Lehet, hogy taknyos?

Mecskanátha ellen kapott oltást, elvileg az benne van a kombináltban. De most, hogy így néezegetem ezt a topikot, elkezdtem aggodalmaskodni.

Szóval az egyik szeme könnyezésén és a "horkolásán" kívül nincs panasz. Ez adhat okot aggodalomra?


2013. dec. 20. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne izgulj miatta, ha eszik-iszik, játszik akkor nincs semmi gond. Am. az én macskámnak is könnyezik a szeme de valószínű, hogy az időjárás miatt. Ha szoba cicád van akkor nem tudom, hogy mi válthatja ki. de ne izgulj miatta semmi komoly csak egy kis cica nátha hamar kiheveri
2013. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!