Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyivákol egész este a...

Miért nyivákol egész este a macskám?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 hétben egyfolytában hangosan, fülsértően nyávog a macskám. A macska sziámi, háromnegyed éves kb. Eddig nem csinálta, van még egy macskánk, jól kijönnek látszólag. Este beül a radiátor alá és nyávog, ha hallja hogy indulok abbahagyja. Van mikor a széken ül és úgy. Ha beviszem a szobába egy ideig abbahagyja alszik velem, de 5 perc után az ajtómban ül és nyávog. Gondoltam rá hogy éhes, adtam neki kaját és 5 perc múlva megint nyivákolt..


Mit tegyek? Már kezd kikészíteni hogy nem tudok aludni, mert a családból mindenki más sz*rik rá, gondolják majd én úgyis felkelek.


2013. dec. 23. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kandúr vagy nőstény? Nem lehet, hogy tüzel?
2013. dec. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kandúr macska.
2013. dec. 23. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha ki tudod engedni engedd ki estére, szerintem az a baja, de ha nem hatja meg az, hogy kinyitod neki az ajtót sürgősen vidd állatorvoshoz, lehet valami bél betegsége van.
2013. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel a macskak este elnek napkozben altalaban alszanak ezert lehet jatszani akar. En azt szoktam csinalni lefekves elott jatszok vele olyan 15percet hogy kifaradjom. Naponta kb. olyan 1orat jatszok vele olyan 15percekre osztva. A sziami macskaknak nagy mozgas igenyuk van igy veluk is kell szerintem legalabb 1orat foglalkozni! :)
2013. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rájöttünk, csak hisztis. :P Azért köszönjük a segítséget. Ma például felvert 3-kor, mert neki kell kaja és egyedül érezte magát. Megnyugodtam hogy nincs baja. :D
2013. dec. 25. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!