Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egész este nyávog, vajon miért?

Egész este nyávog, vajon miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, ha kiengedem akkor az ajtóban nyávog, ha bent van akkor meg bent nyávog. Mit lehet ezzel kezdeni?
2009. aug. 9. 00:35
 1/9 anonim válasza:
96%
ha a férjed az, akkor gond van, de ha macskáról van szó, adj neki enni
2009. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
mi nyávog?a kölköd?
2009. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennek rengeteg oka lehet. Ha ivaros akkor tüzelhet vagy nőstény után akarna menni. Nem lehet hogy éhes, vagy valami baja van(fáj valahol neki).
2009. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy éhes, vagy tej kell neki. A miénk egy idő után hiányolja a tejet és kéri. Meg akkor is nyávog, ha úgy érzi nem simogattuk eleget :P :)
2009. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

aludni sem tudok miatta pedig már elég fáradt vagyok, 2 órája nyávog egyfolytában, tegnap meg egész este... :/

még csak 3 hónapos fiú cica, enni már kapott, meg van is a táljában száraz, vize is van. nem tudom mit akarhat, nem simogathatom egész este...

2009. aug. 9. 01:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. második válaszoló: hülye vagy... Állatok - macska címke alatt nem lenne a gyereke hanem a gyereknevelésnél.

2. nem tudom hogy ott született vagy úgy lett hozva ha úgy lett hozva akkor hiányolja az anyját, keresi, ilyenkor fel kell kelni meg kell simizni vakargatni enni adni neki. enyém is ilyen volt 3 hónaposan (perzsa, fiú) szóval még szokja a környezetet.

ha meg ott született akkor csak azt akarja hogy foglalkozzatok vele, most gondolj bele hogy mit mondhat magában...: ezek a hülyék lefeküdtek és nem foglalkoznak velem, nah majd felkenek!! -nyyyyyyaaaauuu- XD szemetek tudom xD

2009. aug. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
b*szni akar.
2009. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Három hónapos macska?.... menjél már még nem is ivarérett alig van szexuális hormonja.
2009. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A három hónapos cica még nem ivarzik. Vedd magad mellé és simogasd.
2009. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!