Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy a macskám...

Mit csináljak, hogy a macskám ne akarjon megölni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy perzsa kiscicát egy hete, bent van a szobámban és jól elvagyunk, mellettem alszik, mindig utánam jön, ha lefekszek aludni mellém bújik, és mikor gépezek (most is) felugrik az ölembe és pihen, de nagyon harcias :/

A harcias alatt azt értem hogy ha csak hozzá nyúlok megfogja a karmaival a kezem és harapdál. De akkorát harap mint egy német juhász, tehát nem viccel a kicsike.. és a karmolással sem fogja vissza magát..

Nem bántom, nem is bántották, de nem valami nyugodt állatka.. Ha nem alszik akkor vergődik, ugrál, mászkál, harcol, megnyer két világháborút és megválasztja magát német kancellárnak.

Elég jól elvagyok vele, csak már kezd kicsit fájni a karmolásoktól teljesen vérben álló jobb lábam, és akkor a kezemet még nem láttátok. Gyilkos vérmacska..

Hogy lehetne lenyugtatni? :/



2013. dec. 23. 17:46
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
0%
tartsál vasgolyót.az állat nem házba való.kínzod.
2013. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
A nemi erőszak meg azért van oda írva mert a vezetékeket is tápláléknak nézi és ha elrágja engem basz meg az áram nem őt xd
2013. dec. 23. 18:17
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

az írásod alapján, szerintem, jól ki fogtok jönni a macsekkal :D

egyébként ha nem lépsz semmit, azt fogod elérni, hogy amikor nem azt kapja, amit akar, rád fog támadni, találkoztam már ilyen macskával, na tőle én is féltem :D

2013. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam :D ha felnő végem ._.

most is csinál olyat h rám ül és tapogat.. keresi a lágy szerveket és a gyenge pontjaimat..

2013. dec. 23. 18:20
 15/26 kristof100 válasza:
Hát amikor megkarmol vagy megharap stb akkor megkel egy kicsit ütni csak rájön hogy nem szabad.
2013. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Hát most itt ül az ölemben, letettem a kezem és egyből bekapcsolt nála az "ölj" funkció, beleharapott és karmolászott, épp h élek, és megfogtam ahogy mondtátok, rácsaptam az orrára, ezután leült, és rosszallóan nézett a szemembe v 12 másodpercig..

Sztem nem élem meg a holnapot.

2013. dec. 23. 18:26
 17/26 anonim válasza:
0%
Na ezért útálom a macskákat. Vágd le a körmeit!
2013. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ha levágom a körmeit nem tudna sehova se felmászni, és szerencsétlen előbb purcanna ki mint én, ha nem teszem meg :"D
2013. dec. 23. 18:37
 19/26 anonim ***** válasza:
A macskák nagyon rosszallóan tudnak nézni - de neveld csak tovább. Most is abbahagyta amint kapott egyet, nem?
2013. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Abbahagyta, és sértődötten aludt el az ölemben, de dorombolt mikor simogattam :D
2013. dec. 23. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!