Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy a macskám...

Mit csináljak, hogy a macskám ne akarjon megölni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy perzsa kiscicát egy hete, bent van a szobámban és jól elvagyunk, mellettem alszik, mindig utánam jön, ha lefekszek aludni mellém bújik, és mikor gépezek (most is) felugrik az ölembe és pihen, de nagyon harcias :/

A harcias alatt azt értem hogy ha csak hozzá nyúlok megfogja a karmaival a kezem és harapdál. De akkorát harap mint egy német juhász, tehát nem viccel a kicsike.. és a karmolással sem fogja vissza magát..

Nem bántom, nem is bántották, de nem valami nyugodt állatka.. Ha nem alszik akkor vergődik, ugrál, mászkál, harcol, megnyer két világháborút és megválasztja magát német kancellárnak.

Elég jól elvagyok vele, csak már kezd kicsit fájni a karmolásoktól teljesen vérben álló jobb lábam, és akkor a kezemet még nem láttátok. Gyilkos vérmacska..

Hogy lehetne lenyugtatni? :/



2013. dec. 23. 17:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Játszik, ahogy minden kiscica. Vannak játékai, amiket téphet? A mi kiscicánk is ilyen volt, aztán vettünk neki játékokat, a plüssel birkózik, tépi (persze nem magától, csak ha mi mozgatjuk), van ilyen tollas "horgászbot", azt is imádja, légiakrobatázik, csilingelős labda, azzal focizik, stb. A végére már úgy kifárad hogy eszébe sincs terrorizálni. Valahol láttam ilyen interaktív játékot is, szerintem ez eszméletlenül jó:

http://www.youtube.com/watch?v=JSuCslonmQY

2013. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Azért ilyen mert még kicsi, majd idővel kinövi. Én például sokat játszottam vele. Mindig lenyomtam a kezemmel. Persze össze vissza, harapta meg karmolta de nem lett tőle bajom. A kezem olyan volt mintha mindenütt felvágtam volna az ereim. :) Na de kb 1 év és kinövi, hozzászokik a finom játékhoz.
2013. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 MINDENLÉBENKANÁL válasza:
5%
Tedd ki az utcára, majd kerül neki gazda előbb-utóbb.
2013. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Vettél volna kutyát, azokat legalább lehet fegyelmezni ha az iránta érzett szereteted mellé keménység is társul!
2013. dec. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Ez a videó hasonlóról szól, csak kicsit durvább helyzetben van a rettegő kutyus!

Egyébként sokszor mi is ilyenek vagyunk, ugye? Mi nem hiszünk Neki, de Ő csak jön és szeret minket.

[link]

2014. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ha nagyon rossz,pöckõld meg az orrát."mindenlébenkanàl"ilyeneket mint te hagynák ott a sivatag kõzepén,majdcsak megtalál valaki,nem?
2015. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!