Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám 1 hónappal...

Eltűnt a cicám 1 hónappal ezelőtt és nagyon hiányzik. Hogy lehet túllépni ezen?

Figyelt kérdés
Alig egy hónapja tűnt el a macskám,de annyira hiányzik nem tudok nem rá gondolni. Egyik nap egyszer csak nem jött haza. Folyton csak arra tudok gondolni hogy remélem nem szenvedett sokáig ugyanakkor mindig abban reménykedek hogy egyszer csak előugrik a bokrok közül. Más is volt ezzel így? Mit lehet tenni ez ellen? Nem gondoltam hogy így meg fog viselni a dolog...

2013. dec. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Na ezért jobb a BENTI macska.
2013. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja.Egyetértek az előzővel. Amig a kinti cicáknál nins rá garancia ,hogy másnap még életben lesz a benti cicáknál ennek az esélye szinte nullára csökken.


És a benti cicák sokkal tovább is élnek mint akintiek. A kinti cicák átlag életkora 5-6 év mig a benti cicák átlag életkora 10-17+év.


Szóval legközelebb amikor cicát hozol a házhoz alaposan gondold át amit irtunk.

2013. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Nekem is volt így. Egy év után haza jött magától. Ő mindig is kinti volt. Egy év után haza jött. Nehezen ismert fel. Evett és ment is tovább. Egy éve halt meg a cicám. Meg van amikor most is sírok érte. Ő egy másik volt. Próbáltad keresni? Képeket nyomtatni és plakátozni? Facebookon hirdetted, hogy eltűnt? Van egy olyan oldal facebookon hogy Eltűnt és talált cicák. Valami ilyesmi a neve. Ott kerested? Hirdetted? Ahol laksz ott kérdezősködtél a képével? Van még egy csoport facebookon. A neve Cicamentő Angyalok. Csatlakozz oda és tedd fel a cicád képet. És hogy mikor és hol tűnt el. Van még remény. Én a helyedben keresném. Lehet már volt otthon csak nem vetted észre. Ne add fel ilyen hamar. Az is lehet valaki befogadta.
2013. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

A macskáknak alapból nem tesz jót, hogy bent tartanak, mert nem tudják annyira lefoglalni a macskát, mint amennyire szüksége lenne. Ez miatt kukucskálnak ki az ablakból, vagy másznak fel a szúnyoghálón...stb.

Annak idején volt benti macskám, mit ne mondjak, nem volt ivartalanítva ( nem az én döntésem volt), de falra másztam, amikor ép tüzelt. Felmászott az asztalra, pedig próbáltuk nevelni, hogy nem szabad. A mosogatóba is bele ment, ahogy ahova csak tudott. Szobatiszta volt, ennyi volt az előnye. Azóta nem igen tűröm el bent a macskákat.

Jelenleg kettő macskám van, próbáltuk őket is néha beengedni, főleg télen, de sajnos halottnak a csók, az első útjuk az előszoba asztala. Mindig csak kézbe hoztam be őket, ennek ellenére akár hányszor nyílik az ajtó, masírozna be az egyik, pedig vízzel is spriccelem.

Kedves kérdező! A macska vagy előkerül vagy nem. A legjobb, amit tehetsz, szétnézel a környéken és csalogatod. Ki tudja, lehet, hogy le akar elleni. ( Az anyós macskája télen ellett meg múlt évbe), szóval fel a fejjel, bármi lehet.

2013. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!