Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kényes kérdés:Volt vki ugy...

Kényes kérdés:Volt vki ugy hogy nem kívánta a szexet szülés után pár hónappal se? Amióta megszületett a 2, baba eszembe se jut és nem is hiányzik. Persze a páromnak igen, de csak nagyon ritkán csináljuk.

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok ezzel?
2010. aug. 13. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális,hogy az elején az ember inkább a babára figyel. Nomeg nem is kellemes először igazat megvallva a szex, legalábbis nekem gondolom a hormonok miatt sok idő volt, mire visszaállt a régi rendszer. Lehet kicsit a több beszélgetés, összebújás, valami romantikaféle segít. Mi is ritkán csináljuk, jó, ha hetente, igaz én most a 3. babánkat várom, és a másik kettő igazi éjjeli bagoly, 10-11 előtt nem lehet őket lelőni se, a férjem pedig reggel 6ra jár dolgozni, este pedig fél 6kor jön... Szóval ki vagyunk nyúlva, ha aludni tudunk akkor alszunk is, de azért este ha elalszanak a gyerekek fel keltem néha, és ő mindig örül :-)
2010. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos a fiam, sajnos mi is nagyon ritkán vagyunk együtt. Egyrészt fárdtak vagyunk, másrészt én (remélem csak jelenleg), de nem igazán kívánom a szexet. Kapcsolatunk teljesen rendben van nagyon szeretjük egymást és éppen ezért mindenképpen változtatni akarunk.
2010. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt,már 3 éves a kisebb gyermek,de csak pár hónapja változott meg a helyzet.:(

Nagyon sokat szenvedtünk emiatt,és nagyon eltávolodtunk egymástól a férjemmel.Már a váláson gondolkodtunk.Nem veszekedtünk,csak éltünk egymás mellet mint két idegen.:((

Idáig jutottunk.

A problémát megoldani úgy sikerült,hogy a napjaim pontos megszervezésével kiküszöböltem azt,hogy állandóan feszült legyek,túlvállaljam magam,és így gyakran kimerült és fáradt legyek.

Most minden este jut időnk és energiánk egymásra.A gyerekeket este kitiltottuk a hálóból,hogy csak egymásra kelljen figyelnünk.Ez a mi időnk egymásra,és nem engedünk belőle.

Szinte pár nap alatt felolvadt kettőnk között a "jég",és újra megvan kettőnk között az a bizalmas viszony amit szerettünk volna,csak nem tudtuk,hogy hogyan hozhatnánk vissza.:))

2010. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi kisfiunk 14 hónapos, de még mindig ritkán vagyunk együtt a férjemmel. A baj velem van, mert nem kívánom a szexet, eszembe nem jutna, ha Apa nem mondogatná... komolyan nem hiányzik, és ő ezt nem érti, hogy hogy lehet. Én sem tudom. Azelőtt sem voltunk aktívak /miattam/, de talán a heti 1 megvolt... mostanában havi, vagy kéthavi egy. :(

Én is szeretnék változtatni, mert látom, hogy nem jó így neki.... de egyszerűen a hátam közepére nem kívánom az együttléteket. :( Az ölelés, simogatás, romantika rendben... de utána egyszerűen leblokkolok. :(((

2010. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem másfél éve szültem, azóta jó ha egy hónapban 1-2x együtt vagyunk!! :( :@ katasztrófa...de egyáltalán nem vágyom a sexre, legkisebb porcikám sem kívánja :(
2010. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én sem kívánom. egyéves a babám, és még mindig nem alussza végig az éjszakát, én kivagyok. az utolsó dolog amire vágyom, az a szex...:(
2010. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj, de örülök,hogy nem csak én vagyok ezzel így. Már azt hittem csak nekem van ilyen problémám. Havi 4-5 azért nagy nehezen összejön.
2010. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk se rózsás a helyzet,havi 1,2,de én se kívánom annyira,mint a baba előtt.Bezzeg mikor hajtottunk a babára,régi szép idők.Szeretnék rajta változtatni,de ahhoz nekem is változnom kell.Fel a fejjel mindenkinek,aki ebben a cipőben jár.
2010. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat,jó tudni,hogy nem csak én vagyok igy ezzel.Hátha csak a hormonok....
2010. aug. 14. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!