Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy szobacicám, pár...

Van egy szobacicám, pár foltban hiányzik a szőre, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Előbb megkérdezem itt, mert lehet, hogy simán tudjátok hasracsapás, aki már tapasztalt cicás, nekem viszont most 1 éves, így sajna annyira nem vagyok otthon ebben...


ha nem tudtok tippet adni, persze, elviszem orvoshoz...



Szóval egy 1 éves szobacicáról van szó, más állattal kapcsolata nincsen, havi 1x tuti meg is van fürdetve. 6. emeleten vagyunk, csak akváriumunk van, de magasan, ahhoz 1000%, hogy nem fér hozzá..


Próbáltam képet keresni... pici, kb 1forintos nagyságú a nagyobb folt, ez a nyaka alatt van, a másik ennek a fele kb., a mellső tappancs felső felén, ahol "hajlik" (remélem, érthető). Olyan, mintha vakarta volna, de mégsem.. picit talán sebesnek is mondanám... illetve az orra hegyén is olyasmis, de ott ugye alapból nincs szőr...


[link]


ilyesmi, csak sokkal kisebben!


2013. aug. 8. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 1 kicsit sebes azokon a helyeken akkor azért nincs ott szőr mert kikaparta. Ha jól emlékszem mosta mi macskánknak sincs a nyakán ha jól tudom szőr. De ő nem benti macsek hanem kinti. Szóval ő verekedhetett is más macskákkal. Vagy vagy kitépte magának. Vagy ha szoktad fésülgetni akkor lehet, hogy nagyon kiszedted a szőrét.
2013. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez a fura, hogy mostanság nem látom vakarózni... :/ nem is sebes talán, hanem olyan pirosas... :S
2013. aug. 8. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor olyan mintha megcsípte volna valami. Mint pl. minket ha megcsíp 1 szúnyog igaz? Akkor szerintem nagyon gyorsan vidd 1 az állatorvoshoz mert pl.: kullancs is okozhatja ezt. Én is nemrég kaptam 1 kullancsot. Észre se vettem volna ha reggel anyukám nem látja meg. Még szerencsére nem történt eddig velem semmi. És előreláthatólag nem is fog :). De szóval a cicát vidd a dokihoz nehogy valami ilyesmi legyen amire én gondolok.
2013. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz! :)
2013. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kullancs a 6-on???


nem is csípés.. na de lefotózom :)

2013. aug. 8. 18:00
 6/8 A kérdező kommentje:
2013. aug. 8. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
ÖÖÖhm. Ezt nem tudom mi ez. Furcsa nagyon. Holnap vidd el az orvoshoz.
2013. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

volt ilyen régebben is... én ételallergiára gyanakszom, lehet?


Semmi tünete nincsen amúgy, ugyan olyan aktív, játékos, eszik, iszik, meg minden..

2013. aug. 8. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!