Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá őket?

Hogyan vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy cicát, de a szüleim meg vannak róla győződve, hogy a macska büdös. Olvastam erről, ahol azt írták, ha rendesen van takarítva, akkor nem. Mit mondjak nekik, hogy meggyőzzem őket?
2013. dec. 26. 21:30
 1/3 anonim válasza:
Mutasd meg nekik a cikket és bizonyítsd nekik hogy tisztán tudod tartani.
2013. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy macska csak akkor büdös ha beteg. Még csak fürdeni sem kell. Tiszta állatok. Nekem is kettő van bent. De gondolnod kell az alom tisztítására is. És fertőtlenítésére. A macskát oltani is kell félévente hogy ne kapja el a súlyosabb fertőzéseket. Akkor is kell oltani ha bent van. Főleg leukózis és Fip ellen! És ha beteg szaladni vele az állatorvoshoz. Mert ugye neked sem jó ha fájdalmaid vannak. :) Tejet nem szabad adni neki mert menni fog a hasa. És az ivartalanításqól se feledkezz meg. És a kajáról...
2013. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha egy macska büdös, arról csak a gazdája tehet. Egy tiszta környezetben lévő macska, ha rendesen van takarítva az alma is, egyáltalán nem büdös, sőt. Az enyéimnek kifejezetten finom illatuk van, pedig nem fürdetem őket.
2013. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!