Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy fél éves perzsa...

Edit21 kérdése:

Van egy fél éves perzsa cicam. A szöre nagy, de a feje ugy néz ki, mint az átlag cicájé. Elöfordulhat, hogy átcsesztek?

Figyelt kérdés
picinek ugy nezett ki de mostmar kezdek ketelkedni

2013. dec. 28. 19:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
most meg nincsenek...Csak ugy a jovore nezve.
2013. dec. 30. 18:58
 12/22 anonim ***** válasza:
Törzskönyvet valószínűleg azért nem kaptál, mert nem is volt. Így már lehet akár nyúltabb a pofája a cicádnak. Sajnos, így jártál. Oda a cicatermelési projekted.
2013. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Törzskönyv nincs,azt se tudod miből áll a tenyésztés,de kölyköket akarsz...Ne állj be a szaporítók sorába!

Én tenyésztek és nem a pénzért,mert ebbe pénz nincs,de amit te szeretnél én azoknak a nyakát tudnám kitekerni,mert elkorcsosítják a fajtát..

2013. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
meg nincsenek picik
2013. dec. 31. 14:18
 15/22 A kérdező kommentje:
En egy FAJTISZTA PERZSAT VETTEM,legalabb is en azt hittem mivel mint kiderult a nyujtott a fejecskeje miatt nem is igazan az... de ez picinek nem latszott. es mivel elso cicam(perzsa) meg en sem tudok persze tokeletesen mindent.De szerintem senki sem lehet profi.Es nagyon l*****m hogy kitekerne a nyakam.ugyanis nem 20 ezreke adtam volna el a cicat, hanem maximum 3-4 ezerert hogy visszajojjon a cica ara ugyanis arra kolcson kaptam mivel meg nem dologzol.diak vagyok... De olyan jo hogy leteznek ilyen bunko emberek.kerdeztem valamit,szepen.El lehetett volna normalisan is mondani..De koszonom... vegulis...mi.denki k****a okos..
2013. dec. 31. 14:28
 16/22 anonim ***** válasza:
Milyen igazad van!Hogy is lehetek ilyen buta...Egy almot tényleg olcsó felnevelni és ezáltal visszajön az a 20 ezer forint amit kölcsön kértél,hisz manapság már a diákok is hitelből vásárolnak :D
2014. jan. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
A cicamnak is minosegi kajat adok,nornalisan etetem dokihoz viszem es foglalkozol vele.nem kiss penz de amit eddig masra azt most ra koltom.es a picikkel sem lenne maskepp.
2014. jan. 2. 16:45
 18/22 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy fogalmad sincs arról,hogy mennyibe kerül egy alom felnevelése.alsó hangon is legalább 100 ha nem több..
2014. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Rossz útját választottad a keresetkiegészítésnek. Cicákat gyártani nem olyan könnyű dolog, mint az utcán kóborló cicáknál a szaporodás.

Ha már elleni képes korú a cicád, találni kell kandúrt, amelyiknek a gazdája egyáltalán befedezteti a tiedet.Aztán az ellésnél is lehetnek komplikációk, amiket orvos tud nem kevés pénzért megoldani.

és még sok-sok buktató lehet.

2014. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
rendben.lemondok a kicsikrol.koszonom a valaszolkat.de attol meg erdekel hogy atcsesztek-e :/ es ezekszerint igen:(
2014. jan. 3. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!