Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok is inni akar a...

A ti cicátok is inni akar a wc-ből?

Figyelt kérdés

Egy nagyon okos, nagyon jólnevelt fél éves kandúr cicánk van, egy a baja, hogy nagyon kíváncsi. Ha meghallja, hogy bemegyünk a wc-be, egyből odaszalad, és felágaskodik a térdünkre, és nézi, hogy mi történik. Ez nem zavart, mert olyan cuki, de valamelyik nap észrevettem, hogy tele van mancsnyomokkal az ülőke, később pedig mikor éppen fogat mostam, bejött, felmászott az ülőkére, és amennyire csak tudott, belehajolt. Nem érte el a vizet, de akkor is undi.

Miért nem iszik a tálkájából? Onnan szinte sosem hajlandó. Mindig vagy a kutya vizéből (ami az udvaron van), vagy állott esővíznől, de sosem a tálkájából. Ezt már régebbi cicáimon is tapasztaltam, de a wc-ből még egyik sem akart inni. Miért van ez?


2013. dec. 4. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem Te lány vagy, egyből felmerül bennem a kérdés, hogy, Nem szoktad lehajtani az ülőkét? akkor nem tudna belőle inni.

Egyébként igen, előfordul, hogy macskák isznak belőle, mert azt hiszik valami jópofa kút

2013. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok, bár nem tudom, hogy ez a nevem alapján hogyhogy nem derült ki számodra.

Sosem hajtom le a támlát, de igazad van, innentől ezt fogom tenni.

2013. dec. 4. 10:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Macskák, kutyák csinálják ezt, mert nekik az tiszta víznek tűnik. Pocsolyából is isznak, pedig mi emberek onnan se iszunk.
2013. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez nem volt jellemző, viszont a felmosóvödörből, kacsaúsztatóból, mindenféle sáros és piszkos vízből lazán ivott anyám legkényesebb macskája, aki nem evett ám meg akármit és egyébként is elég kis hercegkisasszony volt...

A táljából is ivott néha, de az annyira nem volt érdekes.

Ez az egyik, amit nem értettem benne, a másik, hogy gyönyörűen, egy órán át nyalogatott bundájában miért első dolga belefeküdni a porba...

Macskák. Sosem fogod őket megérteni.

2013. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4-es, mondasz valamit...

A kis buta, nekünk is iszik a felmosóvödörből, de olyankor akkorát csapok rá, hogy elszalad.

2013. dec. 4. 11:04
 6/15 anonim ***** válasza:

nekünk a benzinkúton van vödörben habos víz,meg kefe,nyeles ablaklehúzó,az autósok ezzel mossák az ablakokat,

-na a macsekunk ebből a koszos ,vegyszeres vízből lefetyel állandón,és még mintha vigyorogna is közben,

ami meg a tálkájában van,ahhoz hozzá sem nyúl,

2013. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De előbb utóbb meg fog betegedni, nem?

A wc víz mondjuk tiszta, inkább abból igyon, mint a felmosóvízből. Zuhanyozás után is beszalad a fürdőszobába, és elkezdni lefetyelni a

2013. dec. 4. 11:22
 8/15 A kérdező kommentje:

De előbb utóbb meg fog betegedni, nem?

A wc víz mondjuk tiszta, inkább abból igyon, mint a felmosóvízből. Zuhanyozás után is beszalad a fürdőszobába, és elkezdni lefetyelni a tusfürdős, habos vizet. Tiszta dilis. Még a kutya táljából is előbb iszik, mint a sajátjából.

2013. dec. 4. 11:23
 9/15 anonim ***** válasza:
az enyém nem. legutóbb beleesett a vizzzel teli fürdőkádba, azóta nem vágyik vizes kalangokra.
2013. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
A kis kandúr már kíváncsi! És mit lát amikor felágaskodik a térdedre?!
2013. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!