Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova menekitsem a macskaim...

Hova menekitsem a macskaim hogy ne remuljenek a szilveszteri durrogasok elol?

Figyelt kérdés
Szegenyek, nagyon felnek, kertes hazban lakom, annyira sajnalom oket, hogy nem tudom elvezni a tuzijatekot sem...

2013. dec. 30. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már kora este hívd be őket a garázsba vagy az előszobába és majd csak másnap reggel engedd ki őket az a biztos.
2013. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Kamra vagy valami hasonló hely?

Én elviszem anyumhoz a lakásba mert oda bemehet,hozzánk nem jöhet be.Pedig az enyém most még nem is fél.Csodálom pedig csak 8 hónapos.De az ördögpatronra se reagál :-D nem is értem,hogy lehet ez.Pedig nem süket!

2013. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valahova egy elzart helyre engedd beoket es mindenfele keppen legyen puhahely ahova elbujhatnak!!!
2013. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja es ha ott tudsz veluk lenni akkor ulj le hozzajuk m beszelj nekik, neg lehet hogy oda is bujnak hozzad!
2013. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is kertes házba lakunk. Az előszobába szoktak ilyenkor lenni. A kutyának már be van készítve a nyugtató tabletta is, mert sajnos ő ilyenkor a lakásban is nagyon fél.
2013. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is kertesben lakunk de attól még benti cicáink vannak.Amikor szilveszterkor elmegyünk valahová akkor a pincébe teszem őket ,mert már volt ,hogy megvadultak és szétcsesztek mindent.
2013. dec. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy még nem tiltották be ezt a szart! Senkinek nem jó. Pár idétlen durrogtat. Rossz az idős, beteg embereknek, rossz a pici gyerekes családoknak (hogy nyugtatsz meg egy pár hetes, hónapos babát, aki éjfékkor már alszik?) rossz az állatoknak. Egy rohadt petárda sem ér meg annyit, hogy másnak az utcán találd meg a rémülettől menekülő macskád/kutyád - kevés eséllyel életben!- vagy meg se találd többé. A balesetekről nem is beszélve. Hihetetlen, hogy még nem tíltották be ezt a baromságot! Semmi haszna, de annál több kárt okoz.
2013. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Húú de érdekel a petárda...

Én legszívesebben meg állítanám az időt. és seggbe rúgnám meg hülyeségeket csinálok velük. elínditom az időt és haza mennek! :D jaaj de jó lenne. de tényleg.

14/F

2013. dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vidd be a házba most éppen bent van a házba az én cicám is :)
2013. dec. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!