Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mi a véleményetek a szilveszte...

Mi a véleményetek a szilveszteri "kötelező" bulizásról? 20/F

Figyelt kérdés

Ciki, hogyha otthon töltöm a szilvesztert a szüleimmel?Nem arról van szó, hogy nem vagyok bulizós típus (vagy, hogy utálom az ilyenkor szokásos tömeget/félek a petárdáktól/stb.), hiszen barátok között talán én számítok az egyik legnagyobb "partyarcnak".3 éve voltam utoljára nem otthon 31-én (jól is sikerült akkor), de azóta mindig otthon ünnepeltem.Volt olyan év, hogy nem volt kivel menni, idén hiába lenne, későn kezdtem szervezni, és nem úgy tűnik, hogy összejön valami.


Tehát miért tartják az emberek cikinek, ha valaki nem megy sehova ilyenkor?Tudom, az a ciki, hogy én annak gondolom, meg ne foglalkozzak másokkal.



2013. dec. 30. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mind1 ki hol tölti a szilveszter. Én is ismerek olyan gyereket aki nagyon nagy party arc mindig megy mindenhova de szilveszterezni sosem megy. Hidd el senkit nem érdekel, vagy ha valaki aztmondja hogy gáz akkor is még aznap elfelejti hogy te nem voltál szilveszterezni mert igazából senkit nem érdekel.
2013. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy nekem senki ne mondja, hogy kötelező. Sosem buliztam szilveszterkor (ill. még kiskoromban, de akkor inkább csak sokáig voltunk fenn, és játszottunk :)), és idén sem fogok.

28/N

2013. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam buliba járni, csak itthon a családdal szilveszterezünk, mert így jó. Ahogy már írták, mindenki ott tölti a szilvesztert ahol akarja/tetszik neki. Boldog új évet!
2013. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!