Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicámmal?

Mi lehet a cicámmal?

Figyelt kérdés
Tegnap észrevettem, hogy a két mellső lábainál, a hónalja alatt kihullott a szőr, és ugyanez van a hátsó lábánál, csak ott a jobb. Elkaphatott valamit? Otthoni cica, ki nem visszük soha, és szinte egésznap szemmel szoktam tartani, és nem járt olyan helyen, ahol lehorzsolhatta volna. Furcsán nem viselkedik, nem fájlal semmit. Csak anyukám ijedt meg kissé, és ezért kérdeztem.

2014. jan. 3. 11:59
 1/5 A kérdező kommentje:
azt még hozzátenném, hogy nem pici helyről van szó, hanem a hátsó lábánál egy egész nagy folt van, ahol nincs szőr...
2014. jan. 3. 12:05
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Állatorvos, allergia, rüh, gomba!
2014. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is rüh,vagy gomba. HA van a közelbe állatorvos akkor vidd el mert el is terjedhet. De ha nincs akkor lehet venni a fresnaphba (nem tudom hogy hogy kell írni) ilyenre kenőcsöt.
2014. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hozzátenném mind a kettő az emberre is veszélyes, tehát kötelezően ajánlott az állatdoki :)
2014. jan. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, de nem értem, mégis hol kaphatta volna el, amikor mindig bent van, és fekszik az ágyon... mellesleg ápolt cica :o nem lehet hogy valami lehorzsolhatta csak?
2014. jan. 4. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!