Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomtól nem kapok semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomtól nem kapok semmit soha, ez normális? Nálatok hogy szokott lenni?

Figyelt kérdés

Már 14 hónapja vagyunk együtt, és eddig 2szer fordult elő, hogy virágot vett (mindkétszer veszekedtünk egy félreértés miatt, amiben ő volt a hibás) de nemrég volt a névnapom és míg az egyik fiú barátomtól kaptam egy kis apróságot, a barátom semmit nem adott..nemsokára lesz a szülinapom, de nem hinném, hogy készül valamivel..a tavalyira se kaptam tőle semmit (igaz, akkor még csak 1 hónapja voltunk együtt)

Mindemellett nagyon odaadó, kedves, figyelmes törődő, nagyon szeretem és ő is kimutatja hogy szeret, de ez olyan furcsa..nem az számít, hogy mit ad, de valahogy a gesztus..


2011. okt. 8. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

végülis normális dolog ez,ez legyen a legnagyobb hibája..én is az 1év alatt Mikulásra meg nőnapra kaptam tőle dolgokat ,bár nekem is rosszul eset az amikor a szülinapomra még annyit se írt h BSZ.

21/L

2011. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És sértődötten megjegyezném neki amit leírtál, legalább mutassa meg valami aprósággal hogy tudomása van arról hogy neked van éppen szülinapod vagy valamid,ha szeret akkor megfogja jegyezni hogy neked ez fontos.
2011. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen a családja? Milyen velük a kapcsolata? Milyen gyerekkora volt?

Ha ezt hozta otthonról, akkor mondd meg neki, hogy neked ez fontos. Nehéz lesz állítania magán, nem is biztos, hogy sikerül, de ha szeret, akkor megpróbálja.

Enélkül nem tudnád őt szeretni?


Ha viszont jó példát látott otthon, akkor passz.

2011. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs nagy keletje az ajándékozgatással. Akkor veszünk a másiknak valamit amikor tényleg olyat tudunk adni aminek tuti örül és nem ilyen muszájból vett ajándék.

Én személy szerint utálom a giccses szívecskés dolgokat, plüssöket meg hasonló cukiságokat, szóval örülök, hogy nem halmoz el ilyenekkel:D


Ha szeret, meg amúgy figyelmes, szerintem nem olyan tragédia.

2011. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akarom írni ajándékozgatásnak:)
2011. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ezeket a szivecskés kacatokat én se szeretem, a falra tudnék mászni tőle, nem is ilyesmire gondoltam, hanem úgy valamire, amivel kimutatja, hogy...

én sokszor ajándékoztam meg, kis apróságokkal, kedvenc gumicukrával, vagy kiírtam neki a kedvenc filmjét dvd-re, ilyenek..

a családjában otthon "divat" az ajándékozás, és tulajdonképpen neki sem idegen, mert ha meglátogatja a nagyszüleit, rendszeresen visz nekik valamit..valamint mesélte, hogy az előző barátnőjének is sokszor vitt valami apróságot..ezért nem értem, hogy ennek mi az oka..:S

2011. okt. 8. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mi lehet ennek az oka.
2011. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem volt egyszer egy bnőm akit amúgy nem szettem meg semmi, ő nem kapott tőlem soha semmit mondjuk még puszi se meg a kezét sem fogtam meg szóval kb én leszartam őt, de a mostaninak akit tényleg nagyon szeretek mindig veszek valami kis apróságot hogy kimutassam neki hogy gondolok rá.
2017. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!