Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cica miért szeret rajtam...

A cica miért szeret rajtam aludni? Páromon miért nem marad meg? Miként választ ki magának? Az anyjának nézne?

Figyelt kérdés

Ha az oldalamon fekszek akkor is inkább én rám mászik, hiába kényelmetlen, meg a fele lecsüng..

Mind a ketten születése óta foglalkozunk vele.

Etetni én szoktam. Ez lehet az oka?

Szereti a páromat is, de aludni nála nem marad meg.


2014. jan. 5. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
a macskák makacs állatok :D de ám valószínű hogy tényleg az a fő oka, hogy te adod neki az ételt :)
2014. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Lehet a párodon több a zsír, ami jobban szigetel.

A macskák a melegre mennek. Ha magatok mellé állítanál egy olajradiátort, arra feküdne.

2014. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez minden párnál így van! Imádnak nap közben párom ölében aludni,de ha jön az esti lefekvés,akkor mindig rajtam alszanak! :) Egy nő másképp simogat,máshogy szól hozzájuk! Lágyabb hangok,finomabb érintések ... A férfiak erélyesebb hangja inkább a kutyáknál válik be,ezéért van,hogy a kutyák viszont a férfiakat fogadják el falkavezérnek,gazdinak! :)
2014. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát lehet ez a két ok, hogy én adom neki az ételt, meg hogy egy nő másképp simogat.

A meleg nem egészen igaz, mert akkor a kályhához húzódna.

2014. jan. 6. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!