Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti macskát tartók, mi a...

Kinti macskát tartók, mi a tapasztalatotok ebben: amikor vemhes a macska és már nagy a hasa, akkor kevesebbet vadászik?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hány hetes vemhes a macsek.

Amikor vemhes a macska, mennyivel eszik többet, mint egyébként?



2014. jan. 10. 13:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves 5. hozzászóló!

Ezt írtad: „Nem a véleményetekre volt kíváncsi, hanem a kérdésre vár választ.”

Mostanában nem sok időm volt arra, hogy a gyakorin írjak, ezért kicsit megkésett a reakcióm, de mindenképpen szerettem volna neked visszajelezni ezzel kapcsolatban. Nagyon-nagyon KÖSZÖNÖM, hogy ezt az értelmes meglátásodat közzétetted és egyben ezzel kiálltál mellettem, valamint a macskák mellett – és véleményem szerint – az értelem mellett is.

Már máskor is tapasztaltam azt, hogy sokan nem értik azt, hogy mi a különbség a válasz és a reagálás között. Személy szerint úgy gondolom, hogy a www.gyakorikerdesek.hu oldal nem egy fórum és amikor egy kérdező feltesz egy kérdést, akkor nem egy témát határoz meg, hanem A KÉRDÉSÉRE KÍVÁN VÁLASZT KAPNI.

5. hozzászóló, még egyszer köszi!


Kedves 8. hozzászóló!

Ezt írtad: „pont olyan ignoránsan beszélsz, mint amilyen vagy :) privibe írj, adok egy címet, ahol átveheted a gratulációmat.”

Jelzem neked, hogy azzal, hogy valaki itt feltesz egy kérdést, egyértelműen vállalja azt, hogy valamit nem tud, hiszen a kérdésével a többiek tapasztalatát és segítségét kéri.

Te a hozzászólásoddal nem segítettél, nyilván nem is állt szándékodban. A szándékod (sértegetés) mégis nyilvánvaló azok előtt, akik olvasni tudnak a sorok között.

A viselkedésedet nem én fogom megítélni, az nem az én dolgom, de abban biztos vagyok, hogy minden ember meg lesz ítélve és nem is aggódom amiatt, hogy az élet meg fog-e tanítani téged arra, hogy a rosszindulatú viselkedéssel magadnak és a környezetednek ártasz, de leginkább magadnak.

A mosoly pedig csak akkor mosoly, ha őszinte, így hozzászólásodban feleslegesen használtad azt a bizonyos ikont.

2014. márc. 27. 16:17
 12/13 anonim ***** válasza:
22%
akkor rosszul sikerült olvasni a soraim között, mert igenis segíteni akartam, hogy rádöbbenj, mekkora hülye vagy. de vannak, akiken nem lehet segíteni, sajnálom. a többi hülyeséged, amit összehordtál, nem kommentálnám, csak ismételni tudom magam
2014. márc. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves 12. hozzászóló!


Köszönöm, hogy megírtad a véleményedet.

A sértegetésed továbbra sem talált célba és nem is fog. Nem zavar, amit írsz. Amit leírtam neked előző üzenetemben, az nem összehordott hülyeség, hanem értelmes és logikus összefoglalása a történteknek.

Az eddig sem volt előttem titok, hogy az értelmetlen emberek nem tudják elviselni az értelmet, irritálja őket. Az értelmes emberek el tudják fogadni az értelmetlen embereket, ezért fogadom el én is azt, hogy te ilyen állapotban vagy. Szurkolok neked, hogy meggyógyulj.

Magadnak ártasz a viselkedéseddel. Igaz, látványosan próbálsz másoknak is ártani és azt szeretnéd, ha lesüllyednének az emberek a szintedre.

Mások számára lényegtelen, hogy piszkálni próbálod őket.


Szép napot kívánok azoknak, akik azt szeretnék, hogy szép napjuk legyen! :-)

2014. márc. 28. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!