Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak vele? Többi lent!

Mit csináljak vele? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nekem van egy fehér szőrű perzsa macskám.

Mostanság hányni szokott ilyen fehér habosat és már nem ez az első.Nem nagyon tudom miért van de azt mondják természetes! :/

Viszont nem eszik nem iszik nincs kedve játszani ha felveszem nyávog és mikor simogatom a hasát nem karmol hogy játszana(semmit nem csinál :c)

Ebben szeretnék segítséget kérni hogy mit csináljak vele hogy jobb legyen?!

(Például olyanbra gondolok valami ház készítésű gyógymód,valamilyen játék,fürdetés.....stb)

Nagyoon nagyoon szeretném ha segítenétek mert nagyon féltem!! :c :( :'(



2014. jan. 11. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos ,hogy a szőe miatt van. Vegyél neki szőloldó pasztát 500-600ft. És sokszor fésüld át alaposan. Macskafű van??? Ha nincs azt is vegyél. 400ft.
2014. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szőr a ludas. A hányást még értem de a rosszullét...vedd meg amiket az előző irt és ha nem sgit akkor irány az állatorvos.ne félj nem egy nagy összegért kivizsgálja a cicát.
2014. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szőrtől nincsenek ilyen tünetek.Irány a doki!Nem eszik nem iszik és te fürdetni akarod?
2014. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ha az ember állata beteg nincs jól miért a gyakorikérdéseken keres egyből megoldást? A legegyszerűbb felhívni egy állatorvost aki meg fogja mondani mi a baj. Amúgy a hányadékban látsz szőrt? Mert ha igen a szőr a ludas.

[link] Őket nyugodtan hívhatod, mert nagyon kedvesek és segítőkészek. Én is Őket hívom, ha van kérdésem!

2014. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!