Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kint vagy bent? Ez itt a kérdés

Kint vagy bent? Ez itt a kérdés

Figyelt kérdés

Kint jobb a macskának vagy bent?És hol klegyen?Ágyra mehet?

Nektek mi a tapasztalototok?


2009. dec. 1. 18:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
53%
Ha sokaig szeretned elvezni a tarsasagat, akkor bent. Kinti macskaim eddig maximum 2 evet eltek, most eppen annyi idos a benti is. Megszokta bent, tobbet kell vele jatszani, le kell foglalni foleg este, de azert tartunk ugye macskat, hogy torodjunk vele.
2009. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%
A kinti élet izgalmasabb a biztonsága szempontjából azonban a benti élet jobb.Nem igaz hogy a macska tud magára vigyázni mi majdnem elütöttünk egy cicát aki egyszerűen az autónk alá szaladt csak centiken múlott az élete.Nekem 17 évig élt a cicám lakásban mi neveltük cumisüvegből sosem járt ki.A mostani cicám két és fél éves ő a munkahelyemen született a testvérei kinti cicák maradtak mára már egyikük sem él.
2009. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

És a benticicáknak kis ketrece van???

És a ketrec mekkora????

2009. dec. 2. 16:25
 14/27 anonim ***** válasza:
48%
Nincs ketrece! nehogy abba tedd, szabadon mászkálhat a házban. nekem fajtiszta brit macskám van és benti. ;) Oda mászkál ahova akar. (Bár ha perzsád van, ne nagyon hagyd az étkező asztalon :D)
2009. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
48%

Miert lenne ketrece???

Szabadon maszkal amerre akar, neveles kerdese az egesz. Enyem sose ugral asztalra vagy ahova nem kene. Alkalmazkodni fog egy ido utan, persze az elejen tanitgatni kell mit szabad es mit nem. Ha nem akarod, hogy agyban aludjon, csinalj neki egy kis kosarat parnakkal. Lehet, idobe telik mire belemegy, de bele fog. (Cicam 2 honapig ra se nezett a kosarra, ma mar csak abban alszik) Agyra pedig benti cica nyugodtan mehet, hiszen nem koszos. Ez az en tapasztalatom.

2009. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Kint...a macska hiába kisebb a legtöbb kutánál azért a szabadság neki is kell, és az nem szabadság hogy 5 szóbában szabadon mászkál, kell a fű ami az emésztését segíti a friss föld amit kaparhat a fa amire felmászhat...és sokkal egészségesebb is!
2009. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
48%
BENT!! kint hideg van meg beteg lesz tetves, ha lány teherbe esik ... meg most egy kobor cicát szeretnél vagy simogatni valo szobacicust aki odabujik hozzád és reggel arra kelsz fel h nyalogat meg puszilgat :)? jah és ágyra simán mehet sztem ... csak én megmostam a popsiját meg a tappancsait h a azért ne legyen szaros a párnám...
2009. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
én is benti párti vagyok,valóban tovább élnek és nem kitolás velük még egy kis panellakás sem(a macskáim nem értenek egyet velem)csak legyen nekik hely ahová mászhat ,szeretnek pl a szekrény tetején lenni.Az én macsekomnak van a kertben egy nagy kenel,házikóval,mászófával,napozóval.
2009. dec. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
48%
elöző vagyok és velem alszik
2009. dec. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
48%

Nekünk is benti macsekunk van.

Mindenhova belemehet, az egész lakásban mászkál, legjobbat a monitoromon, és a konvektoron szokott aludni.

Nem nyal bele semmilyen kajába amit kinhagyunk, egyszerűen nem is kell neki.

Csak akkor eszi meg, ha beletesszük a tálkájába.

Fölmegy a szekrénytetejére is (ami anyámnak különösen tetszik, hiszen nem kell leporolnia XD).

2009. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!