Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kint vagy bent? Ez itt a kérdés

Kint vagy bent? Ez itt a kérdés

Figyelt kérdés

Kint jobb a macskának vagy bent?És hol klegyen?Ágyra mehet?

Nektek mi a tapasztalototok?


2009. dec. 1. 18:14
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
74%
Az én cicám kint is és bent is van. Megszokta már, ha vécéznie kell akkor ki kéredzik vagy csak egyet kimegy levegőzni. Mikor megunja a kin létet nyávog az ajtó előtt, saját kis helye(i) van(nak) ahol alszik.
2009. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ha kevesebb pénzt akarsz költeni rá , de szereted akkor bent legyen! Az olyan 3-4000 havonta! Az alom és a táp

Ha kint van akkor könnyen megbetegszik és akkor többet kell rá fizetni!

2009. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk van egy macskaajtó. A cica maga dönti el, hogy kint, vagy bent szeretne lenni. Ugyan az ágyra nem engedem fel, de van a lakásban több helyen van letéve párna, ahol alhat. Pl van a konyhaablak elötti radiátoron is. Melegedve nézelődhet.
2009. dec. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem bent...vagy attól függ, hogy milyen házba laktok.

Például ha nem akarod bevinni a házba akkor jó lesz neki a garázsba is. Ha meg kint van akkor történhet vele akármi szerintem inkább bent. =)

2009. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem kint jobb kivéve ha kopasz cica(szfinx):)
2009. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

[link]


el felejtettem mellékelni egy képet sztem tök ari:)

2009. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Hm... Egészen kb 3 héttel ezelőttig azt mondtam volna, hogy kint és bent. Már azt mondom, hogy csak bent.

Történet: 2 kis húgom kapott egy-egy cicát. Az egyik elég hamar lelépett (érthető, kis gyereknek nem való macska). A másik maradt. Egyik reggelem azzal kezdődött, hogy rohantunk vele az egyetemre 0 farokkal és egy jobb hátsó csonkkal. Másnap amputáció. Felfeküdt a kis hülye az autó motorterébe és elkapta az ékszíj a lábát. Túl élte, jól van. A gazdája undorodik tőle, anyu undorodik tőle. Cicus a miénk lett, bent van a szobánkban, párom az apu, én vagyok az anyu. :) Bújik és jön utánunk, úgy szalad, mintha mind a 4 lába és a farka is meglenni. Sőt... borzasztó rossz, főleg éjjel. De még csak 5 hónapos, nem lehet rá haragudni. :)

Szóval a következtetést vond le, ez volt a mi kis történetünk. A baleset látványa nem volt kellemes, a család tagok gyomra nem is bírta, szerencse, hogy az enyém jó. Bár utána amíg élesen emlékeztem a látványra, nekem sem pár napig valami jó ízűen az evés.

2009. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!