Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám "macskátlanítani"...

Hogy tudnám "macskátlanítani" a kertemet?

Figyelt kérdés
A környék macskái a családi házam díszkertjébe járnak végezni nagydolgukat,igen sok bosszúságok okozva ezzel.Hogy lehetne ettől megszabadulni? (légpuska,méreg kizárva)
2014. jan. 22. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj az állatvédőknek.
2014. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy éber és gyors kutyánál nincsen jobb. Egy jó figyelmes kis pulit ajánlok. Nekem is elriasztja a cicókat a kutya nem járnak hozzám.
2014. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Állatos boltokban lehet kapni olyan spray-t amivel ha fújsz a kertbe valahová vagy a kerítésre,akkor nem fognak odamenni.
2014. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:

Ültess macskariasztó növényeket. Sok erős illatú fűszernövény van, amit nem bírnak a macskák. Itt egy válogatás: [link]

Sajnos angol, de ott van a növények tudományos neve, az alapján megtalálod őket a magyar kertészetekben is.

2014. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 savanyújóska ***** válasza:
Illetve a cikk végén van a legegyszerűbb megoldás (szintén növénynevekkel), ha körbeülteted tüskés bokrokkal, és ügyelsz rá hogy ne legyen lyuk (ne áltasd magad, ha lesz, meg fogják találni, én onnan tudom, hogy lyuk van a kerítésen, hogy átjárkál arra a macska), akkor nem fognak leve bejönni. De a legtutibb valóban egy agilis kutya. (Aki remélhetőleg nem túrja szét az egészet, miután megvédte a macskapiszoktól.)
2014. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!