Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy a szomszéd...

Mit tegyek, hogy a szomszéd macskái elkerüljék az én kertemet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
A kutyán kívül nincs semmilyen hatásos megoldás.
2010. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kutya nem lehet egyszerre a kert összes pontján, fán, tetpn. A macska mindig át fog menni. Nem tehetsz ellene semmit.
2010. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves Második!


A macskát elkerülik azt a területet, amit a kutya be tud járni, akkor is, ha az épp nincs ott. Az ugyanis a kutya "territóriuma". Nekünk egy kutyususunk van, a szomszédnak meg egy szakajtó macskája. Nem járnak be a macskák az udvarunkra, viszont a kertben, ahova nem jár a kutya, hemzsegnek.

2010. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzánk állandóan átjár egy macska a szomszéból, pedig nagyon sokszor centiken múlt, hogy a kutya nem kapta el. De az biztos, hogy a legtöbb cica nem jön át. Pedig engem nem zavarna, csak a kutyánkat.
2010. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 kutyám van és az összes szomszédban van kutya mégis átjár a macskám és hozzánk is jönnek macskák sőt mit ne mondjak van amelyik nálunk külykezik. Na persze az én kutyám nem vadállat, hanem imádja az állatokat, de ettől még az idegen macskát elkergeti mert futni szeret. De volt olyan idegbeteg kutyánk is aki még a saját állatainkat is kinyírta, mégis járt macska a kertünkben. Itt biztos valami mutáns állatok vannak. :) Aki kertesházban lakik fogadja el. A macska ilyen.
2010. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja igen azt is elfelejtettem mondani nem a kertbe megy ahol nincs kutya hanem ide előlre és már számtalanszor elkergették a kutyáink, mégis mindig visszajönnek és nem csak egy aki túl bátor hanem mindgeyik aki itt lakik. És minden házban, ismerősnél ezt tapasztaltam.
2010. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami ultrahangos riasztóval körbe keríteni a kertet. Akkor a bentiek nem mennek ki, a kintiek nem mennek be.
2010. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
20%

Légpuska mond neked ez valamit?



nekem egy dolgot NINCS IDEGEN MACSKA!

2010. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!