Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szedjem ki az olajfolto...

Hogyan szedjem ki az olajfoltot élő macskából?

Figyelt kérdés
Lakótelepen lakom és van egy kan macskám...Sok az autó ugyebár és olajos lesz és nem tudom,hogy szedjem ki a bundájából , mivel súroljam át?

2014. jan. 24. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fürdesd meg aztán száritsd meg.
2014. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lopja az olajat?egy kinyerési technológiát kell inkább alkalmazni
2014. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ultraderm, agy ollóval kivágni, ha az Ultraderm se hozná ki, de olyan foltot én még nem láttam. :)
2014. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel megfürdetni valami kímélő samponnal, mert ha lenyalogatja a bundájáról, attól komolyan megbetegedhet. A sima víz nem fog segíteni, mert az olaj nem vízoldékony. Ehhez kell a sampon. Nem lesz egyszerű (a macskafürdetés a küzdősportok egy formája), de a cica egészsége érdekében sajnos most muszáj.
2014. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%

Macska fürdetése:



1. Alaposan tisztitsd ki a WC-t.

2. Adj megfelelo mennyisegű sampont a WC vizehez, es nyisd fel mind a ket fedelet.

3. Keresd meg a macskat, es csillapitsd le, mikozben a mosdoba viszed.

4. Egy gyors mozdulattal tedd a macskat a WC-be, es zard le mindket fedelet. (Lehet, hogy szukseges lesz a fedelre allnod, nehogy megszokjon.) A macska onmagatol fel fogja kavarni a vizet, es bo habot fog verni. Ne torodj a zajokkal, amik a WC-bol jonnek, a macska valojaban elvezi ezt.

FIGYELEM: Vigyazz arra, hogy a testednek semmelyik resze ne keruljon kozel a WC szelehez, mert a macska karmai majd kinyúlnak, hogy barmit elkapjanak.

5. Oblitsd le a WC-t 3-szor vagy 4-szer. Ez egyben az "Eroteljes mosas" es az "Oblito" fokozat is, amirol azt talaltam, hogy nagyon hatekonyak.

6. Valakivel nyittasd ki a kulso ajtot, es biztositsd, hogy senki ne alljon a WC es a kulso ajto kozott.

7. Állj a WC moge, olyan tavol, ahogy csak tudsz, es gyorsan nyisd ki mind a ket fedelet.

8. A most mar tiszta macska kivagodik a WC-bol, kirohan, aholis magátol megszarad.



-----------------------------

Most találtam nem saját anyag.

2014. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyira jol van megfogalmazva a kerdes, komolyan. :P

Egyebkent tenyleg csak a furdetes ami hasznal.

2014. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Az is használ, ha nem engeded ki. Olaj a legkisebb baj. De vannak kóbor ebek és kutyaeledel után néznek...macskát is szeretik, megfogni, megölni. De akár el is ütheti valami vagy valaki elviheti haza a cicádat.
2014. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!