Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő amíg kilökődik a...

Mennyi idő amíg kilökődik a kullancs a macskából?

Figyelt kérdés
A cicánkban volt egy kullancs aminek beszakadt az egyik rèsze, ez mennyi idõ alatt jön ki? Ès körülötte a szõr mennyi idõ múlva nõ vissza?
2013. máj. 18. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs pontos idő rá. Függ a cica immunrendszerétől. Ne is törődj vele.
2013. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. máj. 18. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is sikeresen beleszakítottam egy dögöt. Nálunk 2 nap múlva már nem volt ott, meg szerencsére semmi seb meg pír, viszont egy nagyon pici dudor maradt a helyén. Én tartok tőle, hogy mi a fene az, remélem nem a kullancs gyomortartalma, bár tényleg nem tudom az miért maradt volna benne, de ilyenkor hülye vagyok, mindenre gondolok. Vagy csak simán a csípés miatt puklis, mint mondjuk ahogy nálunk egy szúnyog csípés után. Azt hiszem nálunk már több, mint egy hete, talán kettő hete történt és a szőr még mindig hiányzik azon a pici dudoron.
2013. máj. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk nem csak dudor hanem látom is a beszakadt rèszt, meg körülötte egy sugárban nincs szôr, de máshol is azt mondták hogy ez ìgy szokott lenni:)
2013. máj. 19. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a "dudor" a kullancs szájszerve (ezt mondják helytelenül fej-nek).Ki fog lassan lökődni onnan, lehet több hét is. A szőr azitán fog visszanőni, ha az eltűnik onnan.
2013. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor is kilökődik a szájszerve, ha már teljesen begyógyult ott a bőr? Hogyan? Bocsi, hogy itt kérdezek, de úgy tűnik tudod mi a helyzet és azért témába vág. Meddig kell figyelgetnem a cicám, hogy véletlenül se nézzem el, ha esetleg valami baja volt a kullancsnak és emiatt a cicámnak is? Köszi a választ. :)
2013. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!