Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért érdekli jobban a kiscica...

Miért érdekli jobban a kiscica, mint én?

Figyelt kérdés
Perzsa cicám mellé hoztam egy kiscicát, mert sokat van egyedül. Most azonban folyamatosan a kicsit figyeli, minden mozdulatát nyomon követi, én meg nem érdeklem. Ezelőtt mindenhová követett, a sarkamban volt. Most pedig nem érdeklem. Ez mindig így lesz? SEGÍTSÉG!!! Én nem ezt akartam!
2009. dec. 5. 15:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
A perzsák nagyon érzékenyek a területükre, szerintem jelenleg azért figyeli, hogy megtudja, betolakodó-e vagy barát. Ha összebarátkoznak, meg fog nyugodni!
2009. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy féltékeny vagy a kiscicára? A féltékenység csúúúúnya dolog!:)
2009. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Legalább nincs egyedül és nem unatkozik.

Nem ezt akartad?

2009. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezen csodálkozol??A saját fajtájával azé jobban megérti magát mint egy emberrel..,nem arról van szó,hogy már nem érdekled!Meg most neki is még barátkozni kell az új jövevénnyel,ha már megismerték egymást jobban akkor,biztos veled is több időt lesz;)
2009. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Nálunk is így kezdődött, amikor új cica jött, én is aggódtam. de aztán ahogy megszokta a cicám az új helyzetet, újra bújós lett. :)
2009. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanúgy fog veled foglalkozni, csak kell némi idő, míg "felméri a betolakodót",majd pedig megszokja. Az enyém még rám is fújt amikor új cicát hoztam! 2 napig nem evett,annyira aggasztotta az új felállás.
2009. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Most, két nappal később csak rosszabbodott a helyzet :'( Most a régi cica nemhogy nem követ mindenhová, nem is dorombol, és símogatni sem hagyja magát :( Mérges rám? Miért nem kellek neki? Végképp nem tudom, mit tegyek! Szeretném visszakapni a régi énjét!
2009. dec. 7. 18:46
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű,hogy berágott rád...,és most játsza a sértődötett!:P Talán idővel megbékél a helyzettel,nyugi!;)
2009. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A régi cica előtt ne nagyon dédelgesd az újat. Viselkedj úgy, mintha csak őt, a régit szeretnéd. Ha alszik a nagy, akkor foglalkozz a kicsivel.
2009. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az állattartás és az önzés nem fér össze. Az ember a kutyájára, macskájára gyerekeként tekint, mindig azt nézi, hogy nekik jobb legyen. Ha a ti kapcsolatotokban neked saját magad fontosabb, mint ő, akkor ez azt jelenti, hogy a macskát saját magad szórakoztatására tartod. Ehhez miért kellett még egy macska? Nézd inkább az ő érdekeit, gondolkodj az ő fejével, ismerd meg őt és te is sokkal boldogabb leszel.
2009. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!