Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ehetek még abból az ételből...

Ehetek még abból az ételből amit a macskám körbenyalt?

Figyelt kérdés
Ettem éppen amikor megszólalt a telefonom és kimentem a konyhából. Amikor beléptem a macska nyalogatta a húst a tányéromon. Elkaphatok valami fertőzést ha eszek belőle?
2014. jan. 31. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt már add neki.
2014. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Egy falatot ettem belőle.. :(. De valószínű az lesz, mivel a macska kijár az utcára is, ki tudja mit nyalt körbe előtte...
2014. jan. 31. 15:20
 3/13 jackson666 ***** válasza:
79%
akkor már az egészet is meg ehetted volna.képes voltál egy falatért kockáztatni az egészséged:_D
2014. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell finnyázni! A saját macskád! Most attól hogy kijár, meg ilyenek, attól még nem lesz bajod ha megnyalta a kajádat! Én a kutyám után simán eszek! Akármit megnyal ;) Jó most ezzel nem azt mondom hogy mindenki egyen ,igyon a kutyája/macskája után,de szerintem ha szereted, és ő a kiskedvenc ,nem halsz bele egy nyalástól ! :))
2014. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen is kell finnyázni, és óvatosnak lenni, n em árt elolvasni egy-két cikket kedves előző:

[link]

2014. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyenekkel nem foglalkozom :D Több macskám,kutyám volt/van, és még soha semmilyen betegséget nem kaptam el tőlük!
2014. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert mondjuk százból egyszer van baj, de akkor is jobb az óvatosság.
2014. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Azt írtátok, ne kockáztassak én meg azt írtam, hogy dobhatom ki a kaját, mikor még csak egy falatot ettem belőle. Nem a nyalás után ettem, hanem még előtte. Szóval sajnáltam a libacombot kidobni mikor még nem alig ettem belőle, de végül megtettem.
2014. jan. 31. 22:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem értek egyet azzal aki azt mondja h a te macskád egy nyalás még nem gond mert a macska rengeteg fertőzést visz magával annak ellenére h milyen tiszta állat.. szerintem az a husi nem fog neked hiányozni annyira, majd rántasz egy másikat én oda is adtam volna neki:)
2014. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 53gr3ii W33D válasza:
A seggét is nyalja azzal a nyelvvel.. jó étvágyat! :D
2014. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!