Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyáladzik a macskám ha...

Miért nyáladzik a macskám ha simogatom?

Figyelt kérdés
Mindig, ha elkezdem simogatni és ő dorombol, rögtön elkezd folyni a nyála is. Volt régen valami baj a fogával, lehet attól?
2014. febr. 1. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez a felnőtt macskáknál is van. A mamája szeretetét idézi benne a te simogatásod, és ez indítja meg a nyálelválasztását. Lehet, hogy korán választották el a mamától?
2014. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor jó, köszönöm :)
2014. febr. 1. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálta. De mint egy rossz bulldog kb. Vicces.
2014. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Maxitabi ***** válasza:
Igen, az elválasztással függhet össze. Az én mentett cicám is csinálta pár hónapig,miután kézhez szoktattam és megtanult rendesen dorombolni,elmúlt...
2014. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A mi cicánk is ezt csinálja. Neki nem a nyála folyik (legalábbis szerintem), hanem az orra nedvesedik annyira, hogy néha már el is csöppen. Dorombol, dörgölőzik és közben csöpög. :) A miénk tényleg hamar lett "elválasztva", kb. 8-10 napos kora óta velünk van.
2014. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az egyik cicám ilyen nyáladzós. Szerintem egy cicafüggő, nem hiszem, hogy az elválasztással függ össze, mert nálunk született, és végig az anyjával volt (most is velünk él az anyuka cica is), nem lett elválasztva, addig szopott, amíg az anyja engedte.

Egyszerűen csak ilyen. :) Másik, vele egykorú cicánk nem nyáladzott, pedig ugyanakkor születtek, ugyanakkor hagyták abba a szopizást is.

És hát igen, néha tocsogunk a nyálban, de így szeretjük. :)

2014. febr. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha egy macskát túl korán választank el az anyjától, az okozhat nyáladzást.
2014. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól esik neki a szeretet, a kényeztetés.
2014. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!