Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Péntek délután óta nem láttam...

Péntek délután óta nem láttam a macskámat, mikor jöhet vissza?

Figyelt kérdés

Kandúr macskáról van szó, bent szokott lenni, a kajája is idebent van. Ha kiszeretne menni elkezd nyávogni és kiengedem, ha be akar jönni akkor az ablakomat zörgeti és beengedem. Eddig sosem volt ilyen sokáig távolt, fogalmam sincs merre lehet. Nincs ivartalanítva. Mit tegyek, ő az első macskám, fogalmam sincs hogy mi van ilyenkor. Nem aludtam ma este, többször is azt képzeltem hogy zörgeti az ablakomat. Kertes házban, falun élünk.

17/F



2014. febr. 2. 11:31
 1/9 anonim válasza:
nem kell aggódni, több napig, akár több mint 1 hétig is el tudnak kolbászolni.
2014. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esély van rá hogy soha.Faluhelyen sok a légpuska, csabda , kicsavarodott emberek vadászösztöne.
2014. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is van egy kandúr macskánk, néha 4-5 nap után jön csak haza.

Szerintem vissza fog menni.

2014. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk amikor a szoba kandúr először kikerült a házból egy hétig nem volt meg végül úgy láttam kóborolni a szomszéd lányokkal :) szerintem ne aggódj falun biztos sok neki tetsző csaj bóklászik és kaját is biztos szerez :)
2014. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szerintem ne aggódj, nálunk is volt hogy elment 3 napra olyan is hogy 2 hétre és olyan is hogy három hónapra nem hiszem hogy bajalett
2014. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A macskák, főleg a fiúk elmennek nőkre vadászni ha bagzanak pláne. Remélem hamarosan hazamegy a macskád. Hívogasd őt, hátha a közelben van és haza megy előbb.


Az én macskám is pont így van amúgy, alapvetően az az alap nála, hogy bent van és ha ki akar menni akkor kiengedem. Aztán amikor akar jön vissza. Néha akkor is ha nem akar, mert behozom. Ő is kandúr macska és nincs kiivartalanítva, de ő csak verekedni megy el, mert a paplant akarja mindig kufircolni. -.-


Az enyém nem volt távol tovább 1 napig, de akkor én nem voltam itthon, mert ha én itthon vagyok akkor előkerítem a föld alól is. Na meg azért sem igen megy el messzire, mert nagyon félős, idegenek pl. nem nyúlhatnak hozzá, csak ha tartósan itt van valaki napokig, akkor megszokja azért és lassan de megengedi a simogatást. Páromtól is nagyon félt sokáig, de most már megszokta. Továbbá süket is, úgyhogy nekem nagyon macerás hazahívni akárhonnan. Ha a közelben van, akkor elemlámpával fényjeleket adok le neki és ha észre veszi, vagy bejön vagy nem. Nyáron cseszik hazajönni egész este se, akkor napokra lelépne, csak enni jön haza. Most hideg van még, ezért siet vissza.

2014. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kandúrok ilyen tájban egy-két hétre is eltűnhetnek, hogy aztán csontig soványodva, kisebb-nagyobb, harcban szerzett sebesülésekkel kerüljenek elő.
2014. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ismerós az eset... nekem most 2.07 csavargott el, de tekintve azt hogy megette azt a kaját amit kiraktam neki éjszakára, több mint valószínű hogy hazajön... Az anyámnak a macskája volt hogy 2 (!) hónapra elment, és kiderült hogy a szomszédba volt végig :DD Mi is kertes házba lakunk.
2014. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
*Ismerős
2014. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!