Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet az oka, hogy a 9...

Mi lehet az oka, hogy a 9 hónapos, udvaron élő macskám nem jön haza már több, mint egy hete?

Figyelt kérdés

Nőstény macska és azokról azt hallottam, hogy nem csavarognak el ilyen hosszú időre. Enni mindig hazajött és ha szóltunk neki, akkor is azonnal itthon termett. A napja nagy részét itthon töltötte. Van vastagon kibélelt sátra, szóval a hideg nem lehetett gond és elhanyagolva sem volt soha.

Több, mint egy hete is eltűnt két napra, de aztán hazajött és aztán másnapra megint eltűnt. Azóta nem láttuk.

Mi történhetett vele? Lehet az, hogy valaki bezárta? Vagy történhetett komolyabb is



2014. febr. 4. 18:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

10-es, latod azt a sok kerdest ott lent, a valaszok alatt?

Mind arrol szol, hogy milyen boldog lehet az a kinti macska, amelyik x napja nem megy haza, valoszinuleg azert, mert mar meg-boldogult. Vegulis, ez is a boldogsag egy fajtaja.

Gondolom, a macskak boldogok, amikor eluti oket az auto, vagy barmi, a balesetnel sokkal kenyelmetenebb modon kimulnak.

2014. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez szép, szóval szerinted ha valaki kint tartja a macskáját akkor 100%, hogy elütik meg egyéb baja lesz? Gratulálok:)
2014. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem, csak tegyuk fel, 30%-al tobb ra az eselye, ha szazalekozunk.

De 1.000.000 szor nagyobb az eslye, hogy eluti egy auto, es 900.000 nagyobb az eselye, hogy egy szomszedbol szarmazo nem baratsagos kutya vegez vele.

Es sokaig szamolhatnam hogy milyen eselyel tortenik vele odakint valami rossz, ami a lakasban nem tortenne meg.

De nem teszem, egyszeruen azt allitom, hogy aki kint tartja a macskajat, az ne lepodjon meg, ha eltunik, es tobbet nem latja. Mi tobb, ne sirjon miatta, mert o az, aki veszelyezteti.

2014. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
41%
Egyre jobb:) veszélyeztetem a macskám ha a kint a friss levegőn tartom.. persze úgy, hogy figyelek rá, játszok vele naponta többször, etetem.. na mindegy, mindig is lesznek érvek és ellenérvek:)
2014. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
46%
Szerintem a #10-esnek nagyon is igaza van... látom értelmes emberek vannak itt! Akik azt hiszik egy macska nem lehet kint boldog, mintha a benti macskák halhatatlanok lennének! Attól még nem pátyolgatom bent a macskám, kint ugyanúgy játszok vele és figyelek rá... Szánalom
2014. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!