Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Falun élő cicatartók! Titeket...

Falun élő cicatartók! Titeket is hülyének néztek miután ivartalantattátok a macskátokat?

Figyelt kérdés

Nekem egy benti cicám van és falun élek.A környezetek tele van felelőtlen gazdikkal. Ha valaki eljön hozzám az első amin megakad a szeme az az ,hogy ,hogy lehet bent a cica???

Nem kakál be??

-Én erre mondom ,hogy nem mert van neki alom és oda végzi a dolgát.Ekkor a többség ugy néz mintha szellemet látott volna.


DE AMIKOR MEGTUDJÁK ,HOGY IVARTALANÍTOTT!!!!

-Mi???Ki lett miskárolva??

-Aha.Nem akarok több kóbor macskát.

-Hmmm...És mintha azt gondolnák ,hogy miket csinál ez a hülye!!


Nálatok is ez a szitu?



2014. jan. 7. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, engem meg anyamek is hulyenek neztek, sot, nalam az oltassal indult. Minden oltast megkapott a cicam, anyukam a hajat tepte, mikor megtudta, mennyit koltottem el a fizumbol az oltasokra. Ra 2 honapra jott az ivartalanitas, azota az egesz falu valami sznob damanak nez :D:D de nem zavar, inkabb legyen kimiskarolva, mint hogy rajojjon a dughatnek es megoruljon, aztan fialjon rengeteg cicat.
2014. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazd van!!!Engem is anyámék is hülyének néznek.
2014. jan. 7. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok belegazolni a pici lelketekbe, de ezen most mi olyan meglepo? Falun eltek, az oseitek meg a szomszedok valszeg regimodi, begyepesedett gondolkodasu emberek. Ahogy minden eremnek, ennek is ket oldala van..bizonyos dolgokban igazuk van es jobban csinaljak mint a "modern" ember, mas kerdesekben - mint az allattartas is - viszont elavult, idejetmult nezeteik vannak. Ha sajat penzetekbol finanszirozzatok az egeszet, akkor beleszolasuk ugyse van, hadd csodalkozzanak. Nem kell veluk foglalkozni :)
2014. jan. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok. Mi varosban elunk, lakasban tartjuk a macskat, az allatorvosi viziteken kivul soha nem is teszik ki a labukat. Tovabba premium tapot kapnak, nemi kis hazi koszttal kiegeszitve. Kepzelem milyen fejet vagnanak az altalatok emlitett emberek, ha megtudnak, hogy a macskatap kiloja 1500, az alome 200 Ft, persze utobbibol jo sok kell...es ezek meg kozel sem a legdragabb valtozatok egyikbol sem :)
2014. jan. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves #3, ha akarnal se tudnal a pici lelkembe gazolni, ez csupan egy kerdes, amit meg lehet valaszolni..az meg, hogy mi meglepo, nem tartozik a targykorhoz. :D
2014. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó, arra céloztam csak, hogy nem bántásból írtam azt, amit.
2014. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én is falun élő vagyok :D Nekem kb másfél éve lett ivartalaníttatva a nőstény cicusom (8éves). Először azon lepődtek meg (!!!!) az emberkék, hogy lehet ilyet csinálni a macskákon, utána meg azon, hogy ezért fizetni is kell! :D

Valamint az én cicám is félig-meddig szobacica, csak ő jelzi, ha dolga van és olyankor kiengedjük, és majd visszajön ha kedve úgy tartja :)De ehhez már hozzászoktak az emberek :D

2014. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én mikor bőgtem az elütött macskám után, meg ragasztottam ki az eltűnt cetliket, akkor néztek hülyének, hogy "ennyire fontos egy macska?" náluk van a szomszédba 10, akár az összeset is vihetem

én sajnos nem tudok rájuk úgy tekinteni, hogy idejétmúlt gondolkodásúak, más korban nőttek fel, nekik ez tényleg nem normális stb., tanuljanak meg alkalmazkodni, mert volt már, hogy majdnem pofán** egyet, mikor kiröhögött, hogy elütötték a macskám..

2014. jan. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az, hogy a macskádat elütik és ők ezen röhögnek vagy legalábbis rugóznak rajta, már nem régimódiság, hanem bunkóság - veled szemben. Az ilyet én is pofánverném. Ha neki a macska háztáji kellék, ő dolga, de az én gyászomon ne röhögjön.
2014. jan. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

hidd el, van akinek ez nem üti a mércéjét..

Ukrajnában voltam pár éve egy családnál, éppen nagy ebéd volt (őszi szünetben, a cicámat pedig okt 11.-én ütötték el), disznóvágás után.. kis falu, egy utcából áll az egész, mögöttük hatalmas kert (értsd akár 1-2 km), legtöbben állattartásból élnek, átlagéletkor 70 stb. szóval ülünk, eszünk, szóbajön valahogy, hogy az egyik embernek elütötték ladával a macskáját, ő pedig végignézte, ahogy vergődik az út szélén, nagyon rossz látvány volt. pedig nem moslékon, hanem kitekaton élt.. erre a reag: "és nem kérted vissza a gázsitúl a macskakajapénzt?" majd általános hahota. hát mondanom sem kell, nálam ott elszakadt a cérna, felpattantam az asztaltól és kirohantam a helységből. vagy fél órán keresztül remegtem a dühtől, de persze fél percbe se telt és jöttek a háziak, hogy ne haragudjak, ha engem ez érzékenyen érintett, tudják, hogy ebédnél ez elég gusztustalan, de az embereknek ez itt mindennapos, jöjjek vissza, üljek le. hát nem nyugodtam meg..


bocsánat, hogy itt bomlasztok, meg írom ezeket a szörnyületeket, de még senkinek sem volt alkalmam elmondani, pedig azt hiszem életem végéig emlékezni fogok rá, borzalmas volt..

2014. jan. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!