Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 12 órás vonatutat elviselh...

Egy 12 órás vonatutat elviselhetőbbé lehet valahogy tenni egy cicának?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer vonatoztam vele, de akkor csak félórás utak voltak elővárosból Pestre. Elsőre meg volt szeppenve, másodszorra már hisztizett, hogy ki akar jönni szétnézni. De most Németországba mennénk, és az 12 óra kb... Ha itthon hagyom, legfeljebb enni tud adni neki a nagymamám vagy a főbérlő, de tökegyedül lesz. Depresszióba zuhan és szétszedi a lakást (talált cica, fél éves de még mindig nagyon szeretetéhes)... Viszont egy 12 órás út akárhogyan is nézem, egy embernek is sok, nemhogy egy macskának! Ötlet?
2014. febr. 6. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
kibírja :) fújd be a szálító belsejét feliway sprayvel és attól lenyugszik vagy kérd ki az orvosod tanácsát,hogy ő mit javasolna.
2014. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem felhívom a dokit holnap, az a legbiztosabb, de azért jöhetnek ötletek :) És köszi!
2014. febr. 6. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
abszolút nem oltásként, csak tényleg kíváncsi vagyok. ilyenkor hogy végzi el a dolgát?
2014. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elaltatják vagy nyugtatót kap akkor sehogy. De ilyenkor be szokták pelenkázni őket ,komolyan mondom.
2014. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok,nem pelenkázzák őket max egy pelenka(betegalátétet)raknak alá,de kibírja wc nélkül.Én Svájcba mentem 2 macskával és semmi gond nem volt.
2014. febr. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dokit kérdezd, szerintem ad valami nyugtatót, vagy bódítót, csúnyán hangzik de neki is jobb lesz! Nem muszáj pelenkázni, vigyél több plédet, törlőkendőt, fertőtlenítő nedvestörlőt, esetleg két hordozót, kiveszed ha bepiszkított és átteszed a másikba! Ha nincs akkor amíg kipucolod megfogja valaki a cicát!
2014. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!