Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskaszállító box a jobb?

Melyik macskaszállító box a jobb?

Figyelt kérdés

Volt már egy műanyag ketrece neki, de azt az egyik szállítás alkalmával eltörte (a pöcköket széttörte, ami tartotta az ajtaját, mivel a 4-ből egy hiányzott), javíthatatlan.

Szeretnénk másik szállítót venni, én ezúttal a cipzárosra tippelnék, hogy azt kevésbé tudja szétszedni, ha bevadul. De azon meg oldalt valami rácsos rész van, amit nem tudom, szét tud-e rágni vagy karmolni a cica. Szerintetek melyik a jobb? A vászon, cipzáros vagy a műanyag?


2014. febr. 11. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét fajta van,(az enyém ajtaja is eltört,de meg tudtam oldani)Szerintem,kocsival történő szállításkor a műanyag a jobb,ha egyéb módon közlekedsz(cicussal)akkor a vászon(Ez, az enyém háton és kézbe is vihető)Miért olyan vad acicád?Nekem szokott félni,de nem"rongál"
2014. febr. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a műanyagra szavazok! Elvileg (bár a te eseted ezt kizárja) azt nem tudják szétszedni!
2014. febr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Műanyagra szavazok, abból is van többfajta, van jobb minőség és rosszabb, látszik az anyagán hogy erős vagy nem. Nekem ami van nem egy túl jó minőség de szerencsére jól bírta eddig, (4 cica használta) az egyik cica dühöngött bent, de nem lett semmi baja , amúgy én a Fressnapfban vettem. Szerintem olyan vegyél aminek az ajtaja fém, és 4 kis fülecskével lehet nyitni zárni.
2014. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél olyat amin a pöckök és rács fémből vannak. Drágább, de tartósabb is a sima műanyagnál. A vászon nyugis macskáknak való.
2014. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A pöckök mindegyiken műanyagból vannak, ahol eddig láttam. Ezért nem vagyok túl bizakodó velük kapcsolatban.
2014. febr. 11. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
igen a pöckök műanyagok, de az enyém jól bírja :)
2014. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!