Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mesélnétek a cicátokról? Ha...

Mesélnétek a cicátokról? Ha lehet küldjetek képet is. És mi a nevük?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A vörösnek Samu a neve, képet nem tudok küldeni.
2014. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lienah ***** válasza:

[link]


Mostmár persze 3éves lesz, a szeme besárgult, de még mindig ugyanilyen cuki:)

2014. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

british shorthair más néven whiskas cicám van.

Jövő hónap 14-én lesz 1 éves. Banzáj a neve.

Életem első macskája. Bevallom mindig kutyás voltam, mindig kutyáim voltak.

Volt egy imádni való japán csin kiskutyám. A fiammal együtt nőtt fel. Családtag volt, és a szívem szakadt meg amikor 12 évesen meghalt. Azóta képtelen voltam bármilyen állatot magamhoz venni. Tavaly kaptam a férjemtől Banzájt.

akkor így nézett ki.

[link]


Lassan egy éve boldogítjuk egymást. Egy rafinált, imádni való, huncut legény lett belőle..

Ma így néz ki.

[link]


(azért van a kádban mert mostanában állandóan kinyitja a fürdőszoba ajtaját, beugrik a kádba, és a csapot piszkálja, hogy jöjjön víz belőle. Ha megnyitjuk, és engedjük a vizet akkor meg a vizet csapkodja, játszik...


Hát ő az én életem első és utolsó macskája.

2014. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mihalovics monika válasza:
46%
Nekem 2 csodálatos,hűséges cicám van.MINDKETTŐ KANDÚR ÁLLANDÓAN VEREKEDNEK EGYMÁSSAL,MINDIG ÉN VÁLASZTOM SZÉT ŐKET.magukat nem kímélik,de rám nagyon vigyáznak nehogy megkarmoljanak.Egyszerűen imádom őket,igaz félig perzsacicák.Az anyjuk házicica az apjuk fekete vagy fehér perzsa.Azért igy irtam mert nem tudom pontosan az apát.Kb 2-3 kilósak vastag bundájuk miatt gurulnak.Foltosak,fehér és fekete,szürke tigris mintával keverve.A fiamat elkísérik az utca elejébe reggel,este mindig a megszokott időben várják mikor ér haza,ott ülnek és várják .Ha kicsit késik már idegesek nincs-e valami baja.Ha meglátják hogy jön futnak elébe és keserves nyávogással üdvözlik.Végig a lába mellett mennek majd hasra lehet esni bennük.ÜDVÖZLÉSKÉNT MINDIG MEGSIMOGATJUK ŐKET ÉS MÁR DOROMBOLNAK IS.Ilyenek az én cicáim,szóval imádni valók nem lehet őket nem szeretni,mindenki imádja őket.
2014. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Epson, Szibériai erdei macska, 3 hónapos:

[link]

2014. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mandy1408 ***** válasza:

Frici az ezredfordulón született, 14 éve a család tagja. Gyerekként nagyon vad volt és játékos volt, iszonyat intelligens (pl ajtókilincset megtanulta használni, egyszer így ki is szökött). Még mindig játékos, bár lustul és nagyon hisztis, ragaszkodó és ijedező, rengeteget magyaráz, kissé klausztrofóbiás, nem bírja a csukott ajtókat és ha valahonnan ki van rekesztve, igényli az emberi társaságot, a többi állatot nem viseli el, idegenekkel kedves, de a partnereimet ki nem állhatja. :D

Nem szereti a számítógép (főleg asztali gép) zaját és ha a hasához nyúlnak vagy ha fésüljük. A madarakat imádja nézegetni az ablakból. A kis csörgős játékokat és a fém mérőszalagot imádja. És azt is szereti, ha masszírozom.

Allergiás, mint pár éve kiderült, szinte mindenre, úgyhogy ez megnehezíti a mindennapjainkat, de hát ez van.

Amúgy fekete és ivartalanított fiú ő, ha minden igaz, burma és sziámi keverék. Kb 6 kiló. :)

2014. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi befogadtunk egy pár hetes elkóborolt kiscicát eleinte nagyon félős volt mindenkitől elszaladt, de mostmár nem tudok úgy elmenni mellette /ha meglát/ hogy ne tapadna hozzám amíg be nem szállok a kocsiba/ be nem megyek a lakásba.. :) Ciru a neve és extra cuki :))
2014. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok a képet itt küldöm :) Éppen fát rakodtunk, még ott is mellettem volt :)

[link]

2014. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!