Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek melyik cicus?...

Szerintetek melyik cicus? Többi lent ezek közül lehet választani és olvassátok el a jellemzést is. /www.rex.hu/index. Php/oeroekbefogadhato-allatok/allats.

Figyelt kérdés
a rex állatmenhelyről szeretnék örökbe fogadni cicát.szerintetek melyik a legcukibb vagy a legszebb tehát melyiket fogadjam örökbe?
2014. febr. 18. 09:51
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi ez a jó link: [link]
2014. febr. 18. 09:52
 2/7 anonim ***** válasza:
ez a te macskád, a te társad lesz. hogy tudsz majd rá elég időt, törődést, szeretetet szánni, ha már arra sem vagy képes, hogy arra rászánd az időt, hogy elolvasgasd őket, és te magad válaszd ki? a tied lesz, nem másé. neked kell döntened.
2014. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bagira fiatal még! Kedvesnek tűnik! Vagy Jegenye, mert ő idősebb, szüksége van gazdára végre! :) Mind aranyos, nem tudom hova szeretnéd, lakásba, kinti benti, gyerek van-e stb...
2014. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maszkos vagy Mimi
2014. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ a te körülményeidtől (kintre, bentre, mennyit tudsz foglalkozni vele stb.), igényeidtől (gyerekszerető, mindenkivel barátságos, önálló stb.) is és hogy kivel találjátok meg a közös hangsúlyt. Ha kezdő cicás vagy, akkor nyugodt-kedves cicát keress, Bagira ilyen szempontból ideálisnak tűnik.

Leírás és kép alapján legjobban Valér fogott meg, tökös kandúrkának tűnik, én meg szeretem az önállóbb cicákat.

2014. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2014. febr. 18. 18:32
 7/7 A kérdező kommentje:
van egy 3 éves kislányom és bentre lesz a cica
2014. máj. 1. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!