Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kutya vagy macska jelöl...

Kutya vagy macska jelöl kívülről az ajtóra, erkélyajtóra?

Figyelt kérdés

Mai nap épp felmostam kinyitottam a bejárati ajtót és macska vizelet szag csapot meg. Egy új családi házról van szó, és annak szinte összes ajtajáról, mint utána megnéztem. Egy macska és két kutya jár erre sűrűn, még nincs kerítés. Nekem is van két ivartalanított macskám, egy kandúr és egy nőstény, szobatiszták. Ők csak a ház egyik részében vannak jelenleg (garázs, kazánház), de nem azt a része van legjobban összepisilva, hanem a bejárati ajtó és az erkélyajtó.

Összekeverhető-e a kutyapisi szag a macskáéval? Mert a korábbi tapasztalatokból ítélve macskapisinek tűnt. A párom cipőjébe (amely trágyaszagú, sertéstelep miatt így as ház előtt tartotta) is belepisilt és a ház előtt lévő szőnyegre.


Szóval ez macska lehet vagy kutya? Vagy érzi egy kóbor kandúr az én macskáimat, hogy a felségterületére ment? Vagy a kutyák pisilnek, jelölnek össze mindent? Korábban füreden laktam és volt hogy ivarzott is a nőstény macskám de kívülről egy macska sem jelölte meg a házat, max a növényeket. Nem értem. Várom a véleményeteket és esetleg tanácsot mit tegyünk. Köszi



2014. febr. 20. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Kutyára tippelek, de kb bármi lehet, macska, görény, akármi más is.
2014. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Macska! Igen, megérzi biztosan! Mosd le fertőtlenítővel (függ attól miből van az ajtó, nehogy kikezdje) aztán meg ecettel! Ha szerencséd van többet nem pisil oda! Sok ilyet hallottam ahol idegen macska az ajtót jelöli!
2014. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!