Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám összevisza dölöngél...

Jackson666 kérdése:

A macskám összevisza dölöngél és huzza néha a lábát mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
de jó állapotba van dorombol eszik jó kedvü de elsőnek ugy tünt megmérgezték de nem hinném mert elég jó kedvü simul és ugrál mintha bellene lőve:_D mi baja leheet?
2014. febr. 25. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja,hogy nem vitted még el állatorvoshoz.Ő majd megmondja,hogy pontosan mi baja.Itt látatlanban senki sem fog neked távdiagnózist felállítani.Már csak azért sem,mert a sántaságnak egy csomó oka lehet.
2014. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
---> állatorvos!
2014. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
66%
Az en macskam is ezt csinalta, kiderult hogy csak tuzel. :D
2014. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem is csak tüzel. mert kifejezetten jó kedve van le se lehet lőni állandóan simul dorombol
2014. febr. 25. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Most hogy van? Ilyen tünet alapján ezernyi baja lehet. Ha már kedvetlen, nem eszik, nem iszik, nem nyalogatja magát, nem kakil, nem pisil, tehát nem olyan mint régen, akkor vidd el dokihoz, mert lehet hogy pár óra múlva már nem fog élni. És csak az a tudat lesz benned hogy hagytad szenvedni 3000ft miatt. . Majd írj hogy jobban van e.
2014. febr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már nincs semmi baja ._) szerintem csak meg toszták és azért volt ilyen:_)
2014. febr. 26. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Szépen fogalmaztál. :) De akkor sem kellett volna így tennie. Érdemes lenne ivartalanítani. Van még időd. Ne várd meg amíg hatalmas hasa lesz. Sok állat szenved már így is. És csak egyszeri alkalom. Megéri. Szebb és egészségesebb lesz.
2014. febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az első tüzelése után én is elvittem a macskámat ivartalanítani. Nagyon jól viselte, a szőre is hamar vissza fog nőni. Mikor tüzelt egy megszállott kis qrva volt. Mindenhez bújt, lapított és vinnyogott egész nap. :D Szerintem megérte elvinnem. Nyugodtabb lesz és dagibb
2014. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!