Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani valami jó száraz macska kaját ivartalanitott macskának?

Figyelt kérdés
Cicàmat pénteken ivartalanitották és az orvos a "Hill's Feline fiatal, ivartalanított macskáknak - csirkés" tàpot ajánlotta. 5050ft-ért vettem 1,5kg-t, és persze nem tetszik neki! Nem evett belőle egy falatot se. Tudnátok vmi jót ajánlani? (Elég válogatós cica....)

2014. febr. 27. 22:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

[link]


Most ezt néztem ki neki. Majd kipróbálom ezt most. Ha netán ez se jön be neki akkor pedig ezt:


[link]


Valamelyik a kettő közül csak tetszik majd neki :D

2014. febr. 28. 17:25
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk egy 13 éves ivartalan nőstény cicánk van. Előzőleg whiskast meg egyéb ilyen vackokat evett, mondanom sem kell hogy 6 kg-ra hízott tőle. Aztán utánaolvastunk, írták sokan akik ezzel etettek hogy veseproblémás lett a cica, kirohadtak a fogaik meg hugykövesek lettek. Most Taste of the Wild-et kap és imádja :) Nekünk bevált. A leírás napi 800 grammot ír, de ő 2 nap alatt eszik meg ennyi, jól lakik vele, a doki a múltkor meg is dicsérte hogy egész jók a fogai is a korához képest, csak még dolgozunk a lefogyasztáson.


Amúgy tényleg a legjobb a nyers etetés, annyi a baj csak vele hogy időigényes meg oda kell figyelni hogy mindenből kapjon a cica, ne legyen vitaminhiánya. De vannak különféle csoportok receptekkel. Csontot is nyersen kell adni, főzve egyrészt sok értékes anyag kimegy belőle, másrészt megkeményedik és szilánkosra törhet.


Pl kacsa farhát 130 ft/kg, a szív szintén pár száz forint, azért remélem érzékeled az árkülönbséget

2014. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha nem eszi meg a cica akkor nem eszi meg! Próbálkozz csak, majd csak sikerül valamelyik!
2014. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

Jó a hús etetés is, de a tápokhoz hozzá van adva, minden, ami kell, egy kiegyensúlyozott étrendje van vele a macskának.


A fényt nem látott táposcsirke meg milyen? Az kevés, amellé még egy rakás szart kéne adni neki. A nyerssel meg az is a baj, hogy ő is kaphat szalmonellát, férget, egyebet tőle.

2014. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Brit Care Hypo-Allergenic Cat Castrate 40% hústartalommal, ha mindenképpen steril tápot keresel. [link]
2014. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :) lehet ezt fogom venni :)
2014. márc. 2. 00:05
 17/17 anonim ***** válasza:
Perfect Fit-ből van ivartalanított macseknak is.
2014. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!