Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért 'őrült meg' a macskám...

Miért 'őrült meg' a macskám egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
2 éves ivartalanitott kinti-benti (de többet van bent)kandúr. Nagyon jámbor természetű. Táncoltathatod meg a nyakadba teheted olyan kis szelid. December 16.-án lett ivartalanitatva. Az a probléma ,hogy tegnap reggel még élte a normális életét délután kiengedtem ahogy szoktam. Ilyenkor max. 1 óra múlva már kéri ,hogy engedjem be. Ám tegnap nem jött haza egészen este 11-ig. Akkor beengedtem és láttam ,hogy sebes a farka töve. Ja igen és nem engedte ,hogy megfogjam ami eddig elképzelhetetlennek tűnt számomra. Most is állandóan ki szeretne menni (persze nem engedem). És ami a legjobban aggaszt az az ,hogy azóta alig evett.(elvan ezzel ,hogy kaparja az ajtót). Még nem ürültek ki belőle a hormonok???Mitől bolondult meg?

2014. márc. 3. 13:32
 1/4 A kérdező kommentje:
O ,igen és ás láttam ,hogy egy idegen fekete macskával veszekszik.
2014. márc. 3. 13:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Siman lehet, hogy meg nem urultek ki belole teljesen a hormonok.
2014. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valoba ez lehet a gond ugye most meg a nőstények pont tűzelnek ilyenkor a kandúroknál megy a párbaj ki legyen a befutó előfordulhat hogy a cicád még benne van a dologba. Teljes ivartalanitás volt vagy csak elködteték?
2014. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kandúr.
2014. márc. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!