Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom megakadályozni...

Hogyan tudom megakadályozni hogy éjjel ne menjen fel egy macska a kocsim tetejére?

Figyelt kérdés
Minden éjjel felmászik egy azonositatlan környék macskája a kocsim tetejére és a sáros lábnyomán kivűl már a karmai nyomát is felfedeztem.

2014. márc. 15. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod megakadályozni. Teríts a motorháztetőre meg a szélvédőre egy nagy plédet.
2014. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítólag utálják a narancs illatát. Én valami rongyot bekennék narancs illóolajjal, és az autóra raknám.
2014. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy tegyél a kocsitól távolabb, mondjuk 50m-re egy valeriánával szagosított rongyot, és akkor arra gyülekeznek.
2014. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy macska? Nálunk a környéken a sáros lábnyomok nyesttől származnak. Cicák nem szoktak sáros lábbal mászkálni, ahogy összesarazzák a kis lábikójukat, rögtön le is tisztítják, nagyon kényesek erre.
2014. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!