Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még esély hogy haza jön a...

Van még esély hogy haza jön a 8hónapos kan macskám?

Figyelt kérdés
3napja eltünt 8hónapos kandurom ,idáig még a kapuig se ment le fogalmam nincs hogy hová mehetett el ,biztos kandurozni indult de hol van már ennyi ideig? Semmi reményem már hogy haza jön :( Annyira hiányzik ......
2014. márc. 15. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem ivartalanitattad???Útálom az ilyen kérdéseket. A te hibádból/halasztásodból ment el te meg aggódsz érte.Sztem neked nem is való állat.
2014. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Falusi vagyok ,itt nem ivartalanitnak.....az állatorvos csak a disznókhoz,tehenekhez ért........
2014. márc. 15. 15:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Falun is tudnak ivartalanitani.

Amugy remeny mindig van, de ha vissza is jon, komolyan ivartalanitatni kell, mert barmi halalos tortenhet vele, es akkor meg jobban fog hianyozni...

2014. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ha haza jön biztos hogy elvisszük városba ivartalanitani,de az itteni állatorvosok ilyesmit nem vállalnak....
2014. márc. 15. 15:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is falun lakok, és itt sincs állatorvosi rendelő, de a kanokat/kandúrokat megcsinálják háznál. Falun annyira nem jellemző az ivartalanítás, de attól még orvosnak tanult, simán meg tudja csinálni. ha meg mégsem vállalja, akkor irány a város, minél előbb. Mi vártunk a kandúrunkkal, hogy még kölyök, meg stb., és az első tüzelési rohammal el is tűnt. Soha többé nem láttuk viszont. A következő cicánkat már 5-6 hónaposan ivartalaníttattuk, őt még sohasem láttam udvaron kívül.
2014. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A "házi' ivartalanítást felejtsd el, barbár egy dolog :S Mi is falun lakunk, de már 2 macskánkat bevittük ivartalanítani a városba, most viszünk még kettőt. Veszel egy macskaszállító dobozt és még buszon is el tudod vinni, ezen ne múljon..
2014. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha haza jön rögtön visszük ivartalanitani ,csak jönne már haza....minden nap halluk hogy kanduroznak a cicák a szomszédokban ,reméljük ő is valahol kandurozik és ha megunja haza jön.de olyan nagyon hiányzik h minden éjszaka vele álmodok....és ha meglátok valamit ami rá emlékeztet rám tör a szomoruság és a sirás ,ami nekem most nagyon nem hiányzik mert kisbabát várok
2014. márc. 18. 09:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Még haza jöhet,nekem is volt kandurom aki 1 hétre is eltunt ,de bármi rossz is történhet vele.Mindenképpen fogadd meg az elöttem válaszolok tanácsát és ivartalanitással indits.
2014. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
sajnos tegnap este mult egy hete hogy nem láttuk :(((( már nem reménykedek....azota is minden éjszaka látom álmomban,nem tudom h mit jelent ez ...lehet segitséget kér vagy nem tudom,de borzasztoan hiányzik :( Valaki biztos befogta,mert elütve nincsen ,reméljük haza talál
2014. márc. 20. 14:16
 10/12 A kérdező kommentje:
megvan a drága :)))) az utcánkba valaki bezárta ..... és 9nap után jutott eszükbe hogy megkérdezzék hogy nem e tünt el valakinek a cicája,szégény lefogyott nem evett semmit azt mondták:( és nagyon félénk :( de a lényeg hogy megvan és semmi baja nincs :)
2014. márc. 21. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!