Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám,1 hete nem...

Eltűnt a cicám,1 hete nem jött haza! Lehetséges, hogy elpusztult szegény, vagy van még rá esély, hogy viszontlátom szerintetek?

Figyelt kérdés
Többször megesett már, h napokig nem jött elő, kan macska, így nem volt meglepő, de mostmár kezdek aggódni!!! :(
2009. dec. 19. 22:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm cicája egy fél évig el volt tűnve és egy pár héttel ezelőtt hazaállított. Volt nagy öröm. Egy kandúr sokszor elcsavarog és ilyenkor bármi történhet vele(autó, másik macskával való verekedés). Ha hazajönne a cica, akkor ajánlom az ivartalanítását és akkor nem kell aggódnod, hogy vajon most hazajön-e vagy sem és ezzel a kóbor cicák számát is kis mértékben csökkentenéd. Nem beszélve arról, hogy nem fog verekedésekből származó sebektől vérezve elpusztulni, a kandúrok nagy része nem éli meg a 2 éves kort, ivartalanítsd!
2009. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

ne ess kétségbe! nekünk egy nőstény! (ezt kiemelem) macskánk tűnt el 2 HÉTRE! és mikor már épp lemondtunk róla visszatért teljesen egészségesen:) bár igaz ez nyáron volt de nyugi! szívós állat a macska! ha még 2 héten belül nem jön... hát.... :(


(esetleg mi lenne ha kis szórólapokat csinálnál a cica képéről és írnál telefonszámot meg hogy elveszett és keresed?)

2009. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A mi lány cicánk másfél hónap után jött haza.
2009. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
ez a cica már elmúlt két éves! van még rajta kívül 4 cica itthon, de ő a legkedvesebb! Egy igaz elkényeztetett knadúr, aki mindig nagyon ragaszkodott hozzánk, ezért aggódom nagyon! a barátomtól kaptam! Talán ez a másik szempont :(
2009. dec. 19. 22:51
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
A mi kandúr cicónk is kb 3 hétig távol volt,teljesen el voltunk kenődve,meg is sirattuk. Utána meg egyszer megjelent tiszta szalmásan.:) Szerintem van még esély rá.
2009. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást mindenkinek! Remélem hamar előkerül egészségesen! Tuti agyonszeretgetem, ha egyszer hazajön :'(
2009. dec. 19. 22:54
 7/29 anonim válasza:
100%

1 hét még nem sok idő szerintem, reméljük, hogy hazakerül majd. Az én cicám (most már nincs meg) is sokáig volt távol, annyira, hogy kaptam is egy másik cicát(ő a jelenlegi macskám), erre miután megkaptam, a másik hazajött. Nagyon meglepődtem :)

17/L

2009. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

[link]

Hát ő lenne az én cicám, akiért nagyon aggódok...

2009. dec. 19. 23:08
 9/29 anonim ***** válasza:

Hát, az ő esetében még arra is gondolhatsz, hogy valaki felkapta, és elvitte, mert nem épp átlagos a szőre, különlegesebb a házimacskánál... Tudom, nem épp megnyugtató, de én is ezzel vigasztalom magam, mert az én cicám sem volt teljesen egyszerű, és lehet valaki ellopta magának, hogy aztán tejben-vajban fürössze.


Vagy, "Az ember folyamatosan kiszolgálja, jó képet vág a legkisebb szeszélyéhez is, erre ő fogja magát, és faképnél hagyja, mert az utca végén talált egy helyet, ahol gyakrabban van hal."P. G. Wodehouse


Azért, ha előjön heréltessétek ki. Nem fog a bagzás miatt kóborolni, verekedni, kisebb a valószínűsége autó elütésnek betegség összeszedésének, kutya támadásnak stb..

2009. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
igazából tök átlagos házimacska az apja is anyja is... nemtom hogy sikerült ilyen szép hosszúszőrűre, de valóban nagyon mutatós cica, ezt meg kell hagyni
2009. dec. 19. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!