Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy vemhes macskám aki...

Van egy vemhes macskám aki kinti és fél az emberektől mit csináljak hogy oda eljen meg ahol csináltam neki helyet?

Figyelt kérdés
De van kutyánk is ès tőle nagyon fèl ès akkor hova csináljak neki helyet?
2014. márc. 24. 15:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
93%
Én az IQ szintje alapján valahol az amőba és a 10 éves hisztis gyerek közé lőttem volna be a kérdezőt.
2014. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ja te meg egy 5 èves kis pisis vagy ès el lehdt takarodni
2014. márc. 26. 06:51
 23/27 anonim ***** válasza:

Kevés vagy te ahhoz,hogy megmondd nekem,mit csináljak.Még helyesen írni sem voltál képes megtanulni.

A macskádat meg nem szereted,kb.teszel az egészségére,nehogy már költeni kelljen rá.A szeretet nem az,hogy ölbe veszed és dédelgeted meg naponta adsz neki enni.

2014. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ha èn nem mondhatom meg hogy mit csinálj te se mond meg hogy èn meg mit csináljak a macskámmal. -.-"
2014. márc. 26. 18:04
 25/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kérlek ne hallgass ezekre az elszegényedett falusi emberekre, akik csak a saját környezetük és rossz tapasztalataik alapján írnak neked.

A mi kiscicánk is most vemhes, élatében először. Nincs ivartalanítva, de majd lesz. Most viszont szeretnénk kiscicákat. Mi nem csinálunk neki helyet, szerintem fölösleges. A cica úgy is ott fog elleni, ahol neki kényelmes. És ha kint születnek a kicsik akkor sem fognak meghalni (nem is értem, hogy lehet ilyen ostobaságot leírni) a kicsik. Majd akkor hoza az anya be a kicsinyeit a házba, ha jónak látja. Egy kismacska meghalhat a születés közben, vagy ha az anyja eltaszítja magától (megjegyzem erre nincs sok esély). Szóval csak hagyd, hogy a természet végezze a dolgát. Viszont ha azt látod, hogx az anya nincs jól, vidd el orvoshoz. Remélem minden rendben lesz. :)

2014. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
köszi szépen és minden remek mert már 2 hetesek :)
2014. ápr. 17. 15:29
 27/27 anonim ***** válasza:
Akkor biztos nagyon aranyosak! :)
2014. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!