Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fú, lehet, h hülyeséget...

Fú, lehet, h hülyeséget csináltam, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tehát ma délután láttam a piactéren 4 db kb. 1 hónapos, vagy még annál is fiatalabb kismacskát, aztán egy járókelő mondta, h nincs gazdájuk csak itt vannak mindig a piacon állítólag.....aztán hazafelé gondolkoztam, h nem-e lenne jobb elhozni őket, mert pont ott van mellette egy elég forgalmas út, aztán végül visszamentem, és elhoztam, de csak kettő volt már ott, a többit nem találtam sehol.

Most viszont nem tudom, h nem-e volt rossz döntés, h azt a kettőt elhoztam, mert 1.lehet, h az anyjuk keresi most őket, meg 2. a másik kettő keresi a testvéreit....meg mondjuk egyébként is már 12 macskám van ezeken kívül.

Sztetek mi lenne a legjobb? Vigyem vissza őket, vagy maradjanak inkább?? Viszont ha visszavinném őket, akkor attól tartok, h előbb utóbb kimennek az útra, aztán elüti őket egy kocsi....meg hát így is elég sok macskám van, de sajnálom ezeket is.Ti mit tennétek? Adjatok tanácsot !! :))) :D


2010. okt. 2. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
keresd meg a többit is és hirdesd amig nem lesz gazdájuk.
2010. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én nem vinném vissza,mert lehet,hogy elüti az autó,így legalább biztonságban vannak Nálad
2010. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 <b>Chuck Norris</b> válasza:
nálad biztos nagyobb biztonságban van mint a piactéren, hogyha neked nem okoznak problémát szerintem így lesz a legjobb nekik.
2010. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én biztos megtartanám. Így a 4ből 2 biztosan megmenekül! Aztán holnap visszamennék megkeresném a maradék kettőt is (bár amugy szerintem valaki elvitte már őket) és én is hirdetném őket, merthogy hát azért mégiscsak 12 cicád van már.


20/L

2010. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy hazavitted!

Jobb ott nekik mint az utcán.

Plakátolj esetleg tegyél fel netre hirdetést!

2010. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hmm...kösz a gyors válaszokat, igazából hozzám is az a megoldás áll a legközelebb, amit a legutóbbi válaszadó írt.

Visszavinni nem akarom őket már, főleg nem este, amúgy már szilárd táplálékot esznek, kaptak is kaját....mondjuk a többiektől elkülönítettem őket most, mert nincsenek még féregtelenítve, majd hétfőn veszek nekik tablettát sztem.

Amúgy láttam már így cicákat meghirdetve, sztem ez lesz a legjobb, mert most lesz a 3 lánycicám ivartalanítva, mert 12 van, de többet nem tudok már vállalni, különben előbb-utóbb itt fogok kikötni :

http://www.youtube.com/watch?v=bp0Q3UJHrkU muhahahaha LOL

2010. okt. 2. 19:21
 7/12 A kérdező kommentje:
...mondjuk azért holnap reggel még vissza fogok menni, hátha előkerül még a másik kettő :D
2010. okt. 2. 19:22
 8/12 anonim ***** válasza:

A városhoz és forgalomhoz szokott állatokat ritkán ütik el.

Ha megfigyeled, vannak kutyák, akik a gyalogosokkal együtt mennek át a zebrán, vagy várnak pár emberre, hogy átmehessenek.

Veszélyeztetettek elsősorban azok, akik kiszabadulnak a kertekből, tanyákról...

én ott hagytam volna a cicókákat, egyrészt mert anyucinak ilyen korban még táplálnia kellene őket, illetve figyelni rájuk, másrészt pedig anyuci biztosan keresi őket.

Most, hogy elkerültek, már nem biztos hogy vissza fogadná a cicókat, úgyhogy keress nekik gazdikat :)

2010. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsi de én nem vitem volna el őket, mert szegény annyuk lehet hogy elment ennivalót keresni és visszament és nincs ott senki ( Azért ez elég szar érzés lehet)
2010. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen....ezért is írtam ki a kérdést, mert nekem is kb. ugyanez jutott eszembe, de csak utólag.....mindegy, holnap reggel úgyis visszamegyek a piactérre, hátha ott lesz a másik két kicsi, ha meg az anyuka is ottvan, akkor az is jöhet, mégiscsak jobb élete lesz itt, vagy vmelyik gazdánál, ha találok, mint a piacon kint a kukákat böngészgetni (sajnos sok cica van ott kint, akik ezt csinálják, de hát mindegyiket ugye nem tudom befogadni, csak ezeket most eksztra megsajnáltam, mert annyira kicsik még, és kb. 1 méterre a forgalomtól kergettek guruló gesztenyéket...
2010. okt. 2. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!