Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám haldoklik? Ma...

A macskám haldoklik? Ma hazajöttem a suliból és láttam, hogy Bolyhos (a cicám) félre-fele megy és minden félméternél összeesik.

Figyelt kérdés
Anya szerint elütötte egy autó, szerintetek? Nem fáj semmije - legalábbis nem nyávog. Sokat alszik, a szeme furán áll és tátva van szája.

2014. márc. 28. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Az ég áldjon meg téged...


"félre-fele megy és minden félméternél összeesik"

Szerinted akkor nem fáj semmije? Egész délután néztétek, ahogyan szenved, anyukád szerint autó ütötte el, de az eszetekbe sem jutott, hogy orvoshoz vigyétek?! MIÉRT NEM SEGÍTETEK NEKI? Fájdalmai vannak, szenved, talán haldoklik, ti meg ültök a tévé meg a számítógép előtt?

2014. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
vidd már állatorvoshoz te elmebeteg
2014. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Még ilyet is kérdezni kell ? Hát ha látom hogy nem jól van létezik "állatorvos" . Sürgősen vigyed dokihoz.
2014. márc. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Készíts róla videót és told fel a jutubra, hátha sikered lesz :\
2014. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Már elvittük az állatorvoshoz! Tudom, hogy szenved nem kell felvilágosítani ezt pedig: "Nem fáj semmije - legalábbis nem nyávog" tájékoztatásképp írtam, hogy nem nyávog, meg ilyesmi. Azért nem vittük egyből az állatorvoshoz, mert alapból bicegett szegénykém (pénzünk se volt, erre nem gondoltok?), még kiskorában történhetett vele valami. Egy kicsit biceg aztán újból rendesen jár. Bár már kiderült, hogy nem is biztos hogy autó ütötte el, hanem valami mérget evett meg (rángatózik, már járni se bír,semmi életjel, csak látszik hogy lélegzik). Most is az állatorvosnál van, lehet elaltatja... Hidjétek el ez nekem se könnyű. Én elakartam vinni az állatorvoshoz!!! De pénz nélkül úgy se tudok csinálni semmit.
2014. márc. 29. 11:23
 6/20 A kérdező kommentje:

Sceptic: Milyen érzéketlen köcsögnek hiszel?

Többiek: elmebetegség? Nem gondolom magam elmebetegnek! A kérdést azért tettem fel, hogy amíg nem tudjuk állatorvoshoz vinni addig is valami tanácsot, vagy egyebet adhatnátok. De most már mindegy. Azért köszönöm a fáradozásotokat! S

2014. márc. 29. 11:28
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Ez már a sokadik olyan eset itt, hogy haldoklik a cica, de nincs pénz dokihoz vinni. Miért nem tudják felfogni az emberek, hogy egy állat tartása váratlan kiadásokkal is járhat, bármikor történhet olyan dolog, ami miatt rögtön orvoshoz kell menni. Megértem én, hogy nincs mindenkinek tele a zsebe húszezresekkel (nekem sincs), de miért nem lehet előrelátóan gondolkodni és félretenni ilyen esetekre mondjuk akár havi párszáz forintot? Hamar összegyűlik komolyabb összeg is, és ha gáz van, lehet menni a dokihoz.
2014. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Értem... és egyet is értek. A pénz is megvan már. Most már tuti, hogy mérgezés. A doki adott neki injekciókat (görcsoldó, erős nyugtató, meg nem tudom mit) és azt mondta, hogy nem biztos, hogy megéli a holnapot, de a remény hal meg utoljára. Melegen kell tartanunk azt is javasolta. Néha még mindig kapálózik, de már sokkal jobb.
2014. márc. 29. 12:38
 9/20 A kérdező kommentje:
Ja és az első két válaszolónak: Végigaludta a délutánt (ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy nem voltak fájdalmai), szóval ne úgy képzeljétek el, hogy egész délután rángatózott, vérben forgott a szeme, meg ilyesmik. Az ölemben volt és aludt, szerintem elég békésen. Csak ma reggelre volt ramatyul nagyon. Mi is megbántuk, hogy nem vittük hamarabb, de össze kellett kaparni a pénzt meg ahogy írtam azt hittük kijavul a bicegésből mint régebben.
2014. márc. 29. 12:44
 10/20 anonim ***** válasza:
Remelem meggyogyul azert. -_-
2014. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!