Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ma hazajöttem és a lovamat...

Ma hazajöttem és a lovamat bent találtam a lakásban! Hoygan mehetett be?

Figyelt kérdés
Az ajtó ki volt nyitva (nem volt kulscra zárva pedig úgy hagytam) de be volt csukva. Gyorsan kivezettem végig szarta a folyosót! Mi lehetett? Kidörzsölte a marát és sántikált is! Tiszta ideg voltam.
2010. szept. 24. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Lehet másoltatott kulcsot...


Bocs! Amúgy... nem tudom :D

2010. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy valaki direkt szivat?
2010. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
:)
2010. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
XDDDDDDDDDDDD huu xDDDD de jót röhögtem most xDD "végig szarta a folyósot" bocs xDDDDDD
2010. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mara volt kidörzsölve és sántikált, az csak attól lehet, hogy az ablakon mászott be, de rosszul ugrott le.
2010. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy valaki csúnya tréfát űzött veled és a lóval.Valaki bevitte a lakásba,talán még bántották is szegényt,azért sántikált.Nézz körül jól a lakásban,nem tűnt el valami?


Másik elméletem,hogy talán a kéményen keresztül jutott be,közben kicsit megsérült.Emiatt kicsit megijedt és összepiszkolta a folyosót,miközben az ajtóhoz igyekezett,a kulcsot még eltudta fordítani,de az ajtót kinyitni sajnos nem tudta :(

2010. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:O:O:O LÓ A LAKÁSBAN???ez fura
2010. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocs, de van annak a lónak normális elkerített helye az udvaron?

Ismerek rokoni körben olyan családot, akik tartanak lovat (1 vagy 2 lovuk van, nem tudom pontosan), de a hátsó kertben normálisan elkerített kiépített karám van, ahonnan nem tud csakúgy kijönni. Tehát ha nálatok is van biztonságos helye, akkor lehet, hogy valaki betört hozzátok.

2010. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

meghalok xDDDDDDDDDDDD

"lehet másoltatott kulcsot " xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

itt leestem a székről =DDDDD

forma vagy

L/16

2010. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát most én is tudtam nevetni====DDDDDDlehethogyténylegbetörtek :s de sztem nem a kéményen mászoott be hogy ment fel a tetőre és be se fértvolnaXD
2010. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!