Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Altatás utáni ébredezéskor ez...

Altatás utáni ébredezéskor ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Ma ivartalanítva lett a kb. 6-7 hónapos nőstény cicám. Négykor hoztam el a dokitól, akkor még teljesen ki volt ütve. Viszont most is szinte egyfolytában alszik, időnként felébred, megy egy kicsit dülöngélve, és alszik is tovább. Ez mennyire normális? Nem kellene már ennél élénkebbnek lennie?

2014. ápr. 1. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális. Attól függ az ébredés, hogy milyen altatószert kapott.

Minden esetre, amíg nem ébredt fel teljesen zárj el előle minden ételt és a vizet. Biztos, hogy nagyon szomjas, de nehogy félrenyeljen.

2014. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, megnyugodtam. :) Igen, ezt mondta a doki is, elzártam előle.
2014. ápr. 1. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd össze a két kezed! Az összes macskám közül egy volt ilyen, az összes többi menni akart mindenáron, esett, kelt, fel akartak ugrani, de persze nem tudtak, folyton a sarkukban kellett lenni, mert ha a dobozba zártam, akkor hisztiztek, verték a dobozt belülről stb. Az az egy meg, felkelt, kicsit dülöngélt, aztán összegömbölyödött, jól kialudta magát és csak akkor kelt fel, mikor már szinte teljesen normális volt.
2014. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!