Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Diót eszik, ez normális dolog?

Diót eszik, ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor diót ettem a cicám odajött hozzám, és szaglászni kezdett. Gondoltam lerakok elé egy kis darabot, hogy rájöjjön neki az nem finom, de legnagyobb döbbenetemre megette! Mikor adtam neki még egy kicsit, azt is eltüntette, sőtt még kért volna, de nem mertem neki többet adni. Normálisnak számít hogy megette?
2014. márc. 4. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Persze, normális. Ha ízlik neki, had egye!:D
2014. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Abszolút nem. Azonnal agyon kell lőnöd és a tetemét lezárt nylonzacskóban el kell vinned az ÁNTSZ-hez, hogy azonnal vizsgálják ki ezt a rendkívüli eseményt. Ha visszakapod a corpus-t, akkor a szívét szúrd át egy karóval és csak utána temesd el, mert különben visszajárhat.


Köszönjük, hogy megosztottad velünk életed rendkívüli és legnagyobb megdöbbenésre okot adó élményét!

2014. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez van. A mi cicánk egyszer popcort evet mert az író asztalomont hagytam amig el mentem inni mire vissza érek azt láttom hogy a cica feje a tálba és roboktatt. Parszor adtam még neki de nem sokat nem hiném hogy neki ez jót tenne.
2014. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:)

Köszi a válaszokat.

2014. márc. 4. 17:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A dió, a mogyoró, a kukorica mind mind nem árt a cicának...ha megeszi, egye csak, csak ne egye túl magát...igaz, húsevők, de van olyan, amelyik eszi a görögdinnyét, a főtt kukoricát, vagy épp a moslékot (malaceledel). Nem árt neki, hisz nincs benne olyan ártalmas anyag, mint pl. a színezék, ízfokozó, stb... Ha eszel ilyesmit, pár darabot nyugodtan dobj oda neki, nagyon cuki tud lenni, amikor elkezd játszani vele!
2014. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
73%
ez de cuki :)) Az enyém karfiolt evett, szereti a répát és mindig kérne a sütimből de abból nem mertem neki adni sosem.
2014. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sütit is adhatsz neki, de csak keveset, mert a cukor és a kakaó megfogja a pocakját, és székrekedést kaphat...mértékkel sok mindent ehet a cica...mértékkel...cuki lehet a karfiolt rágicsáló cicus!Édesek tudnak lenni.
2014. márc. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az enyém is szereti a karfiolt. Majdnem megőrül érte :)
2014. márc. 6. 20:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a karfiol ennyire sláger a macskáknál?én is kipróbálom!Nyersen, vagy főve?
2014. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az enyém nyersen és főzve is megette. De főzve szerette jobban.
2014. márc. 9. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!