Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha minden nap azzal a gondolat...

Ha minden nap azzal a gondolattal ébredek fel, hogy akarok egy perzsa macskát, akkor előbb utóbb, csak valóra válik az álmom ugye?

Figyelt kérdés
Már keményen gyűjtök rá, és az eltartására is.

2014. ápr. 2. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég pénzt gyűjtesz össze, és megvásárolod, akkor természetesen valóra fog válni az álmod.

Addig is olvass el mindent a fajtáról, a fajtára jellemző betegségekről, és nézelődj, hogy mely tenyésztőktől érdemes venni perzsát. És ha mindent tudsz már, mindennek utánanéztél, és lesz elég pénzed, akkor már vehetsz is egy cicát.

2014. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kiss Anna Boglárka válasza:
Ha szerzel egyet akkor igen!! ;)
2014. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell az embernek belelovalnia magát egy monomániába.
2014. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomorítani de ha meglenne akkor is elég sokat kéne törődni vele meg aztán ha nem multál el 18 akkor a szülők sem biztos hogy belemennének és egy állat hatalmas felelősség
2014. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát,be tudod vonzani
2014. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és tudom, hogy naponta kell fésülni a bundáját. És ez több mint monománia, élek-halok a macskákért.
2014. ápr. 2. 17:47
 7/10 A kérdező kommentje:
És azért nincs még, mert semmit sem szeretnék elkapkodni. Nem fél évre veszem, hanem gondozom életem végéig. :))
2014. ápr. 2. 17:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Mármint ameddig a cica él. :D
2014. ápr. 2. 17:49
 9/10 anonim válasza:
100%
én is 20 éves vagyok, és amióta élek cicát akartam, de közben tudtam, hogy csak álom marad, vagy ha elköltözök akkor lesz, mert anyum utálTA a cicákat. aztán végül a párom úgy döntött ad nekem egy cicát a szülinapomra, mivel ajándékot ügye nem lehet visszautasítani..;) szóval anyukám feldolgozta a tényeket, október végén hoztuk el az 1 hónapos cicusomat Mignont, már fél éves, és imádja mindenki, anyut is beleértve. Most is épp itt dorombol az ölemben. Sokat kell foglalkozni vele is, pedig ő nem perzsa. Ivartalanításra is gondolj, az majd egy nagyobb összeg lesz, és az utána lévő 2 nap kb egy rémálom. Nem tudom benti macska lesz-e, de ha igen akkor arra is készülj, hogy nemigen fogsz tudni majd elmenni otthonról, nekem napközben borzasztó bűntudatom van amíg sulizok, hogy szegénykém egyedül van otthon, így ahogy tudok rohanok haza hozzá. Esténként amikor nem alszok itthon akkor van, hogy magammal viszem, de amikor mégse, akkor borzasztó érzés nélküle aludni, mert megszoktam h éjszaka hozzám bújik, a takaróm alatt dorombol, és az arcomba nyomja a kis fejét (ami borzasztó csikis) :D Szóval nagyon sok örömmel jár a cicatartás, ha bármiben tudok segíteni írj nyugodtan. :) Remélem valóra válik a te álmod is ;)
2014. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindent meglehet valósítani egy kis kitartással és spórolással.

Fontos,hogy jó tenyésztőt válassz,ne a cica árán spórolj.Keress meg tenyésztőket,tájékozódj a fajtával kapcsolatban.Ha olyanba botlassz aki csak szépeket mond annak ne adj nagyon a szavára.A normális tenyésztő szerződést ad amiben sokminden szerepel,az ivartalanítási kötelezettség is ha csak nem ivartalanítva kerül már hozzád.

Én imádom a perzsákat,nem is tudnék más fajtával együtt élni,tökéletes macskák ha nem számítjuk a rengeteg munkát a szőrükkel :)

2014. ápr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!