Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! A Przsa cicámm kiszökött!...

SOS! A Przsa cicámm kiszökött! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Most egy 10 perce fogadott a férjem egy vendéget és nyitva hagyta az ajtót. A cica kihasználta az alkalmat. Sosem volt kinti cica de amióta szép az idő azóta mindig ki akar menni. Utána szaladtam de felment a tetőre onnan pedig a szomszéd padlására. Elkezdtem konzervet dobálni a tetőre ,hogy hátha ,majd visszajön a kajára de b*szott se visszajönni!!! Mérgemben összetörtem egy tányért is!!! Nagyon szeretem őt. Most mitévő legyek??

2014. márc. 12. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

"Elkezdtem konzervet dobálni a tetőre ,hogy hátha ,majd visszajön a kajára de b*szott se visszajönni"

Most hogy abbahagytam a röhögést, megkérdem: Mondd, ha feléd konzervdobozokat hajigálnának te odamennél a dobálózóhoz? Na ugye hogy nem :D

2014. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Képzeljétek most meg visszajött a kerteb ,én kiszaldtam de ő észrevett és megint elment.
2014. márc. 12. 18:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Mégis mimást tehettem volna???
2014. márc. 12. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első szerintem csak ironizált. Hagyd nyitva résnyire az ajtót, hogy vissza tudjon menni. Ha még nem volt kint soha meg van zavarodva, nem biztos, hogy oda fog menni hozzád.
2014. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pórázon már volt kint. Most megyek mingyárt ki és megpróbálom hivni hátha idejön de szerintem nem fog. Akkor meg megyek és sétálok a környéken.
2014. márc. 12. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha nálunk is ez a műsor, ha sikerül kiszöknie. Én az ajtót csapkodom. :) Általában a kedvenc kajáival sikerül becsalogatnom (virsli, csirkemellsonka). De volt már hogy télen a fél éjszakát kint töltöttem "vadászattal", addig nem tudok bemenni, amíg nincs meg.
2014. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Előkerült!!! Egy fán volt. Mikor elmentem a fa alatt akkor nyávogott eggyet. Köszi a válaszokat!!!
2014. márc. 12. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:

A mi macskank van hogy egesz nap nincs otthon, de estere mindig hazajon.

A macskak eredetileg nem a negy fal koze voltak zarva, ahogy manapsag tartjuk oket. Ragadozo allatok, akik a szabadban is tokeletesen tulelnek.

2014. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!